دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵:۰۲ قبل از ظهر

باشگاه آهن بافق خواستار لیست اسامی بازیکنان شد

کد خبر: 5541
تعداد بازدیدکننده: 188
تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۱

تیم فوتبال آهن بافق برای حضور پرقدرت در رقابت های لیک دسته یک کشور،با قطعی نمودن سرمربی گری فیروز کریمی ،طی جلسه ای که با وی در روز ۱۷ تیرماه ۹۱برگزار کرد ،از وی لیست بازیکنان مورد نظرش را خواستار شد.

مهدی جاور سرویس ورزشی یزد فردا:به گفته تفکری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق ،در لیست کریمی ،نام بازیکنانی چون ابراهیم میرزاپور،فرزاد آشوبی ،محسن بیاتی نیا ،شیث رضایی ،سعید بیات ،داوود حقی ،صابر میر قربانی ،حجت زاد محمود ، محمد فعال ،محمد منصوری و جهانگیر عسکری به چشم می خورد.

در بین بازیکنانی که کریمی اعلام کرده ،در خبرهای امروز ۱۸تیر آمده که آشوبی و عسکری با تیم راه آهن به توافق رسیده اند اما فوتبال است  و هزاران اتفاق و باید منتظر ماند و دید که از بازیکنان فوق ،کدامشان در تیم  آهن بافق خواهند آمد و زمانی می شود اعلام نمود که همه چیز ثبت شده باشد و قرارداد هایشان نیز منعقد گردد فعلا این اسامی در حد پیشنهاد است و احتمال هر گونه تغییر وجود دارد.

تفکری بابت دستیاران کریمی افزود:بنا به اعلام کریمی یکی از دستیاران وی از بافق خواهد بود ضمن این که سرپرست  تیم نیز از اهالی خونگرم و باصفای بافق می باشد.و امید وارم تیمی را راهی رقابت ها کنیم که حرفی برای گفتن داشته باشد و زبانزد خاص و عام شود.و در این راستا باید از عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق تشکر و قدردانی کنم که در همه امور بسیار صبور، و همراه و همدل بوده است و نگاه ویژه ای به تیم و موفقیت تیم در رقابت های لیگ یک دارد.
ما هم امید واریم هر چه زودتر باشگاه آهن بافق نسبت به بستن تیم و شروع تمرینات باتوجه به زمان مناسبی که دارد اقدام نماید و نماینده شایسته ای برای استان در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور باشد.

۲ نظر

  1. در پناه حق Aliugd1@boxnet.com می‌گه:

    همش خرج الکیه

  2. سیدح م می‌گه:

    این حقی بسیار کوچکی است که زودترازالان بایدبرای بافق گرفته میشد والان هم زیاددیرنشده وآرزوی موفقیت داریم برای این تیم وانشاالله تاسال آینده آرم تیم سنگ آهن بافق رادر لیگ برترببینیم