چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۷:۱۶ قبل از ظهر

باید برای رفاه کارکنان طوری قدم برداریم که به عاقبت و آینده آن ها نیز بیندیشیم

کد خبر: 55515
تعداد بازدیدکننده: 220
تاریخ: ۰۹ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن محمد جواد عسکری مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق از دفتر جدید شرکت تعاونی بازدید و با مدیرعامل ، هیئت مدیره ، بازرسین و کارکنان این تعاونی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار با قرائت آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغازشد  عباس یزدانی  مدیرعامل  تعاونی مسکن با خیر مقدم گویی به عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و ضمن تشکر و قدردانی از حمایتها و راهنمایهای وی افزود : از دو سال قبل ،پس از انتخاب هیات مدیره فعلی،شرکت تعاونی را با یک زمین هتل در مشهد و ۴۰۰ میلیون بدهی تحویل گرفتیم  که به توفیق خداوند و حمایتهای مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی توانستیم به درجه قابل قبولی از عملکرد برسیم که خرید ۳۰ سوئیت در مشهد مقدس – ۹ آپارتمان در شهرستان بابلسر و واگذاری ۳۰۹ قطعه زمین در یزد و ۸۲۰ قطعه زمین در شهرک پردیس بافق و خرید یک معدن و کارخانه تولید سنگ اهک از مهمتریت عملکردهای هیات مدیره فعلی است . که ارزش فعلی این دارایها به بیش از ۲۴  میلیارد تومان می رسد .

محمد جواد عسکری بعد از استماع عملکرد و همچنین شنیدن صحبتهای هیات مدیره و بازرسین شرکت تعاونی  ضمن تقدیر از عملکرد مثبت شرکت تعاونی افزود  تعاونی مسکن به جد در بحث رفاهیات  کارکنان زحمت زیادی کشیده و هنر شرکت تعاونی مسکن این بوده که با یک بار کمک گرفتن  توانسته سرمایه خود را در این مدت چندین برابر کند.

2

 

وی ادامه داد ما به بعضی از جاهای دیگر هم کمک کردیم که متاسفانه نتوانستند کاری مثبتی صورت دهند. وقتی میبینم تعاونی مسکن وقت میگذارد و پیگیر مسائل است همه گونه کمکی به آن ها انجام میدهم زیرا افتخاریست برای خودم و کمک به تعاونی مسکن بذل و بخشش نیست .

عسکری افزود: ما باید برای رفاه کارکنان طوری قدم برداریم که به عاقبت و آینده آن ها نیز بیندیشیم .چون نیرو درگیر مسائل کاری است تامین مسائل رفاهی را باید شرکت تعاونی مسکن بر عهده بگیرد.کارمندان و کارگران باید بدانند یک مجموعه هست که در مسائل رفاهی برای او کار میکنند. رضایت نیرو در تولید اثر میگذارد.چند میلیارد سرمایه گذاری برای رفاهیات کارگری که با جان و دل کار میکند و سلامتی خودش را به خطر می اندازد چیز ناقابلی است.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن افزود : چون آینده بافق یک آینده توسعه ای است  شما باید کارهای بسیار بزرگتری انجام دهید. وقتی  هدف کمک به پرسنل باشد مطمئن باشید اثر گذاری بالایی دارد . آینده ده هزار نفر دست شماست که بامدیریت فکری که انجام میدهید میتوانید نیاز آن ها را تامین  کنید..

عسکری خاطر نشان ساخت:سرمایه گذاری برای آینده است و نوعی خدمات میباشد و عملکرد مثبت شما را سهاداران در سال های آینده میبینند .

وی با بیان اینکه کسانی هستند که رشد و پیشرفت تعاونی مسکن را نمیتوانند تحمل کنند اما شما با تلاش و پشتکار به کار خود ادامه دهید ،تمرین صبر و تحمل کنید که خیلی از مشکلات را حل میکند

در پایان این دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت سنگ اهن  هیات مدیره ، بازرسین و کارکنان شرکت تعاونی مسکن را به پاس زحمات انجام شده مورد تشویق قرار داد

1 .

۸ نظر

 1. حسین می‌گه:

  آدرس دقیق دفتر کجاست

 2. یونس می‌گه:

  …………………………..

 3. همکار می‌گه:

  خب ۳۰ تا سوئیت برای چند نفر؟ شما اوج مسافرتتان در اردیبهشت تا شهریور انهم بیشتر شهریور .حالا چطور به اینهمه به انصاف جا میدهید؟ معدن اهک را چه کسانی شریکند؟
  اقای عسکری نیازی نیست شما به فکر اینده کارکنان باشید.همین طرح طبقه بندی را به انصاف انجام دهید اینده افراد خراب نمیشود.چرا باید افرادی با سابقه کار پایین فلان شغل رابگیرند؟این خراب کردن اینده نیست؟
  اقای عسکری همه مخالفان حرفشان بی حساب نیست

 4. محمد می‌گه:

  دوست عزیز مهم کارآمدی افراد است نه سابقه کار بالا

 5. علي رضا می‌گه:

  از زحمات مدیرعامل سنگ اهن و تعاونی مسکن تشکر می کنیم
  دست مریزاد
  درسته واقعا کسانی هستند که نمی توانند کارههای خوب را ببینند مانند نظر سوم بنام همکار

 6. علی می‌گه:

  ضمن تشکر و قدردانی فراوان از مدیر عامل محترم شرکت و خسته نیاشید به آقای یزدانی

 7. soheil8 می‌گه:

  باتشکر از همه دوستان

 8. یونس می‌گه:

  با عرض سلام.جا داره هم از مدیرعامل شرکت و هم از اعضای فعال تعاونی مسکن تشکر و قدردانی کنم.انشاالله موفقیت های بیشتر