یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲:۴۶ قبل از ظهر

برقراری امنیت در جامعه با عزم عمومی تحقق می یابد

کد خبر: 55832
تعداد بازدیدکننده: 165
تاریخ: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ چهارمین جلسه امنیت اجتماعی بافق در سال ۹۳ با حضور معاون فرماندار بافق و جمعی از مسئولان با موضوع ” نقش آموزش در امنیت اجتماعی جامعه” در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این نشست ضمن تسلیت ایام گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه (س) ، با تاکید بر اهمیت آموزش افراد جامعه در برقراری نظم و امنیت اظهارداشت: حفظ امنیت و آسایش در جامعه بستگی به عملکرد یک ارگان و یک نهاد خاص ندارد بلکه برای تامین امنیت اجتماعی باید یک عزم عمومی در جامعه وجود داشته باشد که این امر جز با آموزش همگانی امکان پذیر نمی باشد.

“محمد علی طالعی” به توطئه های دشمنان در تضعیف و از بین بردن امنیت وآسایش مردم درجامعه اشاره کرد و افزود: یکی از عواملی که میتواند جلوی تهدیدات دشمنان را بگیرد و توطئه ها را خنثی کند آموز همگانی افراد جامعه است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه این نشست نهادینه کردن امنیت در جامعه را ناشی از مشارکت شهروندان و عملکرد پلیس دانست و اظهار داشت : مشارکت مردمی آحاد جامعه با پلیس ، باعث تنگ شدن عرصه ارتکاب جرم بر مجرمان می شود .

“سرهنگ فرهاد بیگلری” برقراری امنیت و آرامش را در همراهی سایر مجموعه ها با پلیس دانست و ادامه داد: پلیس در خدمت جامعه و در کنار مردم است و لازمه تحقق امنیت و آرامش در جامعه را تعامل مثبت و سازنده تمامی شهروندان و دستگاهها با نیروی انتظامی دانست.

مسئولان در ادامه به ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام شده پیرامون افزایش امنیت اجتماعی در جامعه پرداختند.

 

 

IMG_1506 IMG_1511

۲ نظر

  1. بی اطلاع می‌گه:

    مرغ کیلویی چنده؟!

  2. علی می‌گه:

    حفظ امنییت برای مردم یا حفظ امنییت برای میز رئیس و مدیران

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق