شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴:۲۲ قبل از ظهر

برای ایجاد۱۰۰۰ شغل در بافق برنامه ریزی شده است

کد خبر: 5589
تعداد بازدیدکننده: 93
تاریخ: ۲۰ تیر ۱۳۹۱

فرماندار بافق در نشست شورای اداری بافق با ارائه خلاصه‌ای از عملکرد فرمانداری گفت : اولویت شهرستان ایجاد اشتغال است که برای ایجاد ۱۰۰۰ شغل برنامه ریزی شده است و مشخص گردیده که هر دستگاه چه سهمی در اشتغال خواهد داشت.

حسین ندافیان در ادامه افزود: بافق به عنوان قطب معدنی هنوز  در جایگاه واقعی خود از لحاظ توسعه و پیشرفت قرار نگرفته است و این موضوع باید به جدیت با همراهی مردم و مسئولین پیگیری شود.

وی در ادامه از آغاز به کار گروه توسعه و عمران در شهرستان بافق خبر داد و این کار گروه را در پیشرفت امور موثر دانست.

فرمانداربافق در ادامه سخنان خود در زمینه پیگیری احداث صنایع جوار معدنی گفت: در این زمینه طرح‌هایی کلید خورده است که متاسفانه تاکنون هیچکدام از این طرح ها به نتیجه نرسیده است.

وی اظهار امیدواری کرد: پیگیری‌هایی در این زمینه صورت گرفته است و مسئولین قول‌هایی داده اند که در صورت اجرایی شدن آنها نوید خوبی برای جوانان شهرستان خواهد بود.

 

فرماندار بافق افزود:۵۵سال ازشهرستان شدن بافق می گذرد و ما همچنان در زمینه های مختلف راه، رفاه اجتماعی و بهداشتی مشکل داریم.

در این نشست اعضای شورای اداری بافق با بیان دیدگاه‌های خود در زمینه ایجاد اشتغال پایدار ، توسعه صنایع جوار معدنی سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، ایجاد زمینه‌های مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در شهرستان بافق برنامه‌ریزی کردند./ عبداللهی

۲ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    اقای محترم گذشته را بیخیال حالا که شما فرماندار هستی ….

  2. رضا می‌گه:

    آقای فرماندار ما از شما توقع داریم گذشته ها را جبران کنید