پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶:۵۳ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از جاده روستای صادق آباد

کد خبر: 55895
تعداد بازدیدکننده: 211
تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق به همراه بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی از پروژه تعریض و روکش آسفالت جاده حد فاصل بین روستاهای باقر آباد وصادق آباد و همچنین زیرسازی و آسفالت جاده حد فاصل بین روستاهای صادق آباد و حسن آباد این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک ازروند کار این پروژه ها مطلع شد.

“سید مهدی طلایی مقدم” فرماندار بافق در حاشیه این بازدید با تاکید بر اهمیت احداث و مناسب سازی این جاده اظهار داشت: پروژه تعریض و روکش آسفالت جاده بین روستاهای باقرآباد و صادق آباد به طول ۸ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال و پروژه زیرسازی و آسفالت محورحد فاصل بین روستاهای صادق آباد و حسن آباد به طول بیش از ۳ کیلومتر با اعتباری بالغ بر۵ میلیارد ریال در حال انجام است.

گفتنی است فرماندار بافق در ادامه این بازدید از روند باسازی قلعه روستای باقرآباد که یکی از روستاهای هدف گردشگری شهرستان می باشد بازدید کرد.

IMG_1791 IMG_1794 IMG_1795 IMG_1789 IMG_1806 IMG_1809

۱۱ نظر

 1. حسین می‌گه:

  آقای فرماندار فقط بلدن بازدید کنن کار دیگری بلد نیستن بکنن

 2. بافق سربلند می‌گه:

  اقای حسین جان عوض اینکه مسئولین را دل گرم کنیم نبایستی همش نیش وکنایه بزنیم و از فرماندار جوان و با جدیت وفعال کمال تشکر و قدر دانی را مینماییم .

 3. علی می‌گه:

  جناب اقای بخشدار محترم و فرماندار عزیز چطور از جاده بازدید کردید که هیچ کدام از اعضای شورای صادق آبادخبر نداشتند !! این هم از عجایب روزگار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. روح الله می‌گه:

  با سلام و احترام : جای تقدیر و تشکر دارد از فرماندار و بخشدار محترم که دلسوزانه به فکر روستاهای محروم هستند دست آقای فرماندار و بخشدار محترم درد نکند که یکی از خواسته های مردم روستای صادق آباد آسفالت جاده بود که به حمداله با تلاش فرماندار و بخشدار محترم در حال اجراست : اینجانب یکی از اهالی روستای صادق آباد هستم این گزارش را از سایت محترم بافق فردا خواندم ولی از اعضای محترم شورا روستا خبری نبود و شورا روستا هیچ گونه اطلاعی نداشت ؟ بخشدار محترم ( آیا ) بهتر نبود شورا را در جریان می گذاشتندتا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. علی می‌گه:

  حسین آقا پس این آسفالت وبازسازی ار قلعه کار نیست اعتبار هم نمی خواهد

 6. با وجدان می‌گه:

  وامصیبتا وا اسفا از برخی از مردم شهر خودم…
  آقای حسین اقا جهت اطلاعت باید بگم که اعتبار این طرح ها از سوی فرماندار محترم تامین شده اینقدر کوته فکر وتنگ نظر نباشید…
  شما رو بر هر آیین و مذهبی که قبول دارید جون هر عزیزی که براتون ارزش داره دست از این کاراتون بردارید..۳۶ سال از انقلاب گذشته و ما با این طرز تفکر خودمون همش به خودمون ضربه زدیم بس کنید دیگه بسه بخدا
  بعدم جالبه برای بازدید از جاده ای که خودشان دارند اجرا میکنند باید با شورای روستا هماهنگ کنن؟؟؟؟این دیگه ازون حرفا بود ….خخخخخخ

 7. رضا می‌گه:

  با سلام : درود بر فرماندار و بخشدار محترم دلسوز .زحمات شما مورد تقدیر است خدا به شما قوت بدهد تا بتوانید خدمت کذار مردم باشید از شورای روستا هم تشکر میکنم

 8. اسماعیل می‌گه:

  صادق آبادیها زیاد دلخوش نباشید این کارا به خاطر شماها نیست بقولی به خاطر بوته گندم علفهای … ….هم آبی میخورند

 9. محمد می‌گه:

  سلام بر بخشدار و فرماندار زحمتکش خدا به شما برکت دهد و سلامتی که وقت خودتون را در اختیار روستاها قرار می دهید ما اهالی روستای صادق آباد شما را دعا می کنیم که در کارهایتان موفق باشید . انشالله

 10. علی می‌گه:

  جناب آقای فرماندار و بخشدار خدا به شما سلامتی بدهد تا بتوانید خدمتکذار مردم باشید درود بر دولت تدبیر و امبد