یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷:۰۷ قبل از ظهر

آیین درختکاری نوار سبز بزرگراه یزد – بافق برگزار شد

کد خبر: 55904
تعداد بازدیدکننده: 111
تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ آیین درختکاری نوار سبز بزرگراه یزد – بافق با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، فرماندار بافق و جمعی از مسئولان محلی در ورودی ( ابتدای بزرگراه ) برگزار شد .

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در این آیین از آغاز بکار نوار سبز بین دو باند بزرگراه یزد – بافق خبر داد و گفت:اجرای این نوار سبز به طول ۵کیلومتر در بزرگراه یزد_بافق اجرا می شود که تا پایان سال ۲ کیلومتر آن نهال کاری خواهد شد.

ابوالفضل میروکیلی در ادامه ضمن تشکر از خدامت و مساعدتهای فرماندار بافق گفت : آب این طرح به همت فرماندار بافق تامین شده و در بحث کاشت و نگه داری این نوار سبز منابع طبیعی شهرستان عهده دار می باشد که امیدواریم چشم انداز خوبی در آینده ایجاد کند.

سید مهدی طلایی مقدم ، فرماندار بافق نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه درخت، موهبتی است که خداوند متعال آن را برای آسایش و آرامش بشر آفریده است گفت: درخت گل سر سبد طبیعت است و دین مقدس اسلام ، به امر درختکاری اهمیت بسیاری داده و همه مردم به این امر خداپسندانه تشویق شده اند.

IMG_1902 IMG_1917 IMG_1936

۲ نظر

  1. حمید می‌گه:

    با سلام خیلی تشکر از فرماندار محترم و بخشدار عزیز به خاطر توجه ویژه انها به محیط زیست و فضای سبز کاش یک زحمتی میکشیدید که درختهای تنومندچندین ساله ای که در. مجتمع معدنی فسفات دارند بر اثر بی آبی خشک می شوند چند تانکر اب ماهانه برای ان اختصاص میدادید اخر تو این مجموعه مسائل متفرقه انقدر زیاده که کسی به این گونه موارد توجهی ندارد و به جای افزایش فضای سبز کاهش پی درپی را شاهد هستیم .

  2. بافق سربلند می‌گه:

    از تمام مسئولین که برای ابادانی شهر تلاش میکنند تشکر و قدردانی مینماییم .انشالله که هر زودتر این بزرگراه هم هر چه زودتر به اتمام برسد.