سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶:۰۶ قبل از ظهر

مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) بافق برگزارشد

کد خبر: 55962
تعداد بازدیدکننده: 268
تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در مراسمی با حضور حجت الاسلام محمد کارگر مدیر حوزه های علمیه خواهران استان یزد، امام جمعه و فرماندار بافق ، جمعی از مسئولان استان و شهرستان ، “مریم تفکری بافقی” بعنوان سرپرست حوزه علمیه الزهرا (س) خواهران بافق معرفی و از زحمات “مریم دست افشان” قدردانی شد.

مدیرحوزه های علیمه خواهران استا ن یزد در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه جایگاه حوزه علمیه الزهراء بافق را در استا ن یزد ممتاز عنوان کرد و افزود: حوزه علمیه الزهراء بافق در زمینه آموزش ، پژوهش و تربیت طلاب همواره در استان یزد از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

“حجت الاسلام محمد کارگر شورکی” در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره علمای دینی و رجال مذهبی بافق از خدمات و فعالیت مدیران قبلی حوزه علمیه الزهراء بافق تشکر و قدردانی نمود.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق در ادامه این مراسم با اشاره به اهمیت ترویج علوم اسلامی و احادیث و روایات دینی فراگیری ، انتشار و عمل به تعالیم دینی را از سیره پیامبر اکرم (ص) دانست.

فرماندار بافق نیز در این مراسم با بیان اینکه رمز موفقیت در مدیریت حوزه علمیه وحدت، همفکری و هماهنگی با مسئولان در شهرستان است ، اظهارداشت: حوزه علمیه الزهراء(س) بافق در طول این چند سال موفقیت های خوبی در عرصه تربیت طلاب با محوریت امام جمعه شهرستان داشته است و امیدواریم که موفقیت ها ادامه داشته باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم” در پایان از زحمات “مریم دست افشان” مدیر قبلی حوزه علمیه الزهرا (س) بافق قدردانی وبرای موفقیت “مریم تفکری ” مدیر جدید این حوزه آرزوی توفیق نمود.

 

New0580 New0547 New0557 New0552 New0567 New0566 New0576 photo_2015-03-12_11-28-14 photo_2015-03-12_11-28-21

۴ نظر

 1. تفکری می‌گه:

  سلام”تبریک میگویم.امید است باپشتکاری که خانم تفکری دارندشاهد پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه باشیم.

 2. دوست می‌گه:

  سلام سمت جدید را تبریک میگوییم امیواریم موفق باشید

 3. دوست می‌گه:

  واقعا خوشحال شدیم .تبریک می گوییم .امیدوارم باتوکل به خدا دراین زمینه موفق باشید.

 4. ابراهیمی می‌گه:

  با تبریک فراوان خدمت مدیریت جدید سرکارخانم تفکری.امیدوارم موفق باشید