چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲:۳۵ قبل از ظهر

برگزاری آخرین نشست شورای اداری سال ۹۳ در بافق

کد خبر: 56158
تعداد بازدیدکننده: 141
تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، آخرین نشست شورای اداری شهرستان بافق در سال ۹۳ با حضور امام جمعه ، فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری بافق برگزار شد .

“سید جواد سلیمانی” امام جمعه بافق در این جلسه با تاکید بر اهمیت وحدت وهمدلی در بین مسئولان از خدمات یک ساله مدیران اجرایی شهرستان قدردانی نمود.

فرماندار بافق درادامه این نشست ضمن تقدیر از زحمات و خدمات یکساله مدیران در شهرستان بافق خطاب به مدیران گفت : مسئولیت یک امانتی است در دست شما و روزی از شما گرفته خواهد شد. لذا بایستی تا زمانی که عهده دار مسئولیتی هستید در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنید.

“سید مهدی طلای مقدم” با اشاره به برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید گفت : دولت تدبیر و امید در مسائل عمومی در راستای توسعه مشارکت مردمی، تأمین حقوق شهروندی، ارتقاء سطح معیشت و کیفیت بخشی سطح زندگی، بهسازی و باز آفرینی ظرفیت نهادها و دستگاه‌های دولتی، نزدیک کردن مردم به حاکمیت، ایجاد نشاط اجتماعی و … تقویت بخش خصوص و حضور سرمایه گذاران صنعتی و … در شهرستان بافق گام‌های مهم و اساسی برداشته است.

وی ضمن تاکید بر تبیین برنامه‌های راهبردی شهرستان در سال ۱۳۹۴ اظهار داشت: انشاالله مدیران با توجه به سند توسعه شهرستان توسعه فعالیت‌های صنعتی ( صنایع جوار معدنی و جوارریلی ) ،کشاورزی ( توسعه کشت نخیلات و پسته ) و آبزی پروری ( رشد و توشعه شیلات )و توسعه صنعت گردشگری و توریست را با توجه به پتانسیل های بالقوه شهرستان در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در برنامه‌های سال آتی شهرستان بافق قرار دهند.

فرماندار بافق در پایان از زحمات همه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان به ویژه جناب آقای میرمحمدی استاندار یزد، معاونین استاندار ، حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق ،اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان بافق که با تلاش خودشان بیشترین مساعی را در زمینه گاز رسانی ، بزرگراه یزد – بافق ، شروع بکار پلی کلینیک تامین اجتماعی و…. داشته‌اند، کمال تشکر و سپاس‌گذاری را به عمل آورد و در آستانه سال جدید برای همه مرم شریف این شهرستان و مسئولین امر آرزوی توفیق نمود.

IMG_2358 IMG_2333 IMG_2325 IMG_2340 IMG_2398