سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸:۲۰ بعد از ظهر

دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با فرماندار شهرستان

کد خبر: 56583
تعداد بازدیدکننده: 123
تاریخ: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به منظور تبریک سال نو و ارائه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق، ریاست دانشگاه و جمعی از معاونان دانشگاه در محل فرمانداری با فرماندار بافق دیدار و گفتگو کردند

فرماندار بافق ضمن تبریک سال نو و تبریک پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۴ به عنوان سال “دولت و ملت، همدلی و هم زبانی” از سوی مقام معظم رهبری ، آرزوی توفیق و سربلندی برای جامعه دانشگاهی شهرستان به خصوص دانشگاه آزاد اسلامی کرد و گفت: دانشگاه‌ها در خط مقدم تربیت نیروی متخصص و متعهد قرار دارند و باید با توجه به این مهم، در پیشبرد اهداف علمی کشور و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید گام بردارند.

“سید مهدی طلایی مقدم” با توجه به ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد واحد بافق گفت: برنامه داریم با برنامه ریزی مدون و همکاری دانشگاه کمیته پژوهشی شهرستان را در دانشگاه راه اندازی کرده تا با خدمات پژوهشی و تحقیقانی که انجام میشود در راستای توسعه شهرستان و تحقق سند چشم انداز بافق قدم برداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق نیز در این دیدار گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کمک به دولت تدبیر و امید گام برمی دارد.

“حسینعلی لازمی” هم با توجه به منابع انسانی، مادی ، معنوی و ظرفیت‌های فراوان برای توسعه شهرستان ، تصریح کرد: باید با همدلی و همزبانی تلاش کنیم تا بافق بر روی ریل توسعه قرارگرفته و به سرعت رشد کند.

وی افزود: جامعه دانشگاهی استان باید با همدلی و همزبانی در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال جدید، گام بردارند و را یاری کنند.

 IMG_3584IMG_3588IMG_3585