دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴:۴۰ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از پروژه های عمرانی و کشاورزی روستای بساب

کد خبر: 56697
تعداد بازدیدکننده: 118
تاریخ: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق به اتفاق بخشدار مرکزی و رییس جهاد کشاورزی بافق از برخی از پروژه های عمرانی و کشاورزی روستای بساب این شهرستان بازدید کرد.

فرماندار بافق در ابتدای این بازدید با حضور در محل استخر پرورش ماهی این روستا از نزدیک درجریان اولین دوره از صید ماهی قزل آلا این استخر که با ظرفیت بالغ بر ۳ تن در سال ساخته شده است قرار گرفت.

سید مهدی طلایی مقدم و هیئت همراه در ادامه از گلخانه کشت گوجه فرنگی این روستا که با ظرفیت ۲۵ تن در سال در مساحتی بالغ بر ۲۸۰۰ متر مربع احداث شده است دیدن کرد.

فرماندار بافق در حاشیه بازدید از این گلخانه با تاکید بر گسترش صنعت کشاورزی و دامپروری در دهستان سبزدشت و بویژه روستای بساب گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر اقدامات مناسبی در راستای توسعه صنعت کشاورزی و دامپروری در دهستان بساب صورت گرفته است که با وجود پتانسیل بالای این منطقه و سیاست های دولت تدبیر و امید در بحث توسعه و آبادانی روستا ها، می طلبد یک عزم عمومی در بین روستاییان این منطقه در این زمینه ایجاد شود.

دیدار با خانواده شهید سعید توکلی بسابی و بازدید از رستوران بین راهی این روستا از دیگر برنامه های سفر یکروزه فرماندار بافق به روستای بساب دهستان سبزدشت بود.

 

IMG_3842 IMG_3843 IMG_3870   IMG_3885IMG_3873IMG_3913IMG_3902

۲ نظر

  1. دلشکسته می‌گه:

    فرماندار از چهره اش معرفت وافتادگی میبارد اما امان از ………………..

  2. تائب می‌گه:

    منم با دلشسکسته موافقم اما امان از ……