سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱:۰۰ قبل از ظهر

نشست مسئولان شهرستان بافق با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور

کد خبر: 56903
تعداد بازدیدکننده: 116
تاریخ: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در این نشست که با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد کشور ، امام جمعه و فرماندار بافق ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مسئولان استان یزد و شهرستان در محل هتل نیکان بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در این نشست ضمن خیرمقدم به میهمانان شهرستان گفت:مهمترین خواسته من و مردم در این جلسه بررسی و گزارش از میزان پیشرفت بندهای صورتجلسه شهریور ۹۳ است.

“حجت الاسلام سید جواد سلیمانی” عملیاتی شدن بندهای این صورتجلسه را برای بافق بسیار مهم خواند و از همگان خواست نسبت به اجرایی شدن این مصوبات و قولها همت کنند.

وی با اشاره به اینکه جو همدلی و اتحاد بین مردم و مسؤلان شهرستان شکل گرفته است و زمینه برای پیشرفت و توسعه شهرستان فراهم شده است خاطرنشان کرد: عمل به وعده ها موجب امیدواری و اعتماد مردم به مسؤلان می شود

فرماندار بافق در ادامه این نشست با اشاره به وابستگی شهرستان بافق به معادن این شهرستان اظهار داشت: یکی از چهار محور اصلی سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق تکمیل و احداث صنایع جوار معدنی و به طبع آن فرآوری سنگ آهن استخراج شده از معادن این شهرستان می باشد که استان یزد هم به نحوی به فرآوری سنگ آهن بافق وابسته می باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم ” مهمترین خواسته های مردم و مسئولان در این شهرستان را تکمیل و راه اندازی صنایع جوار معدنی عنوان کرد.

در ادامه این نشست پس از بحث و تبادل نظر مسائل مهمی از جمله تداوم اجرای طرح های صنایع جوار معدنی مانند گندله ۵ میلیون تن ، فولاد ۱ میلیون تن و خط کنسانتره مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین اختصاص اعتبار ۳۵ میلیارد ریالی برای ساخت بیمارستان ۹۶ تخت خوابی ، احداث ۳ زمین ورزشی چمن مصنوعی ، کمک به بخشهای بهزیستی ، کمیته امداد و آموزش وپرورش شهرستان، اجرا شدن صورت جلسه ۹/۶/۹۳ و نامه ۱۶ بندی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از دیگر مصوبات این نشست بود.

گفتنی است حاضرین در ابتدا از محل احداث طرح های جوار معدنی از جمله فولاد یک میلیون تن و گندله ۵ میلیون تن و همچنین از طرح گسترش و بهسازی مسجد جامع بافق بازدید کردند.

 

IMG_4491 IMG_4490 IMG_4448 IMG_4457 IMG_4474 IMG_4439 IMG_4442