دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱:۲۰ بعد از ظهر

سفر مشاور وزیر امور خارجه به بافق و دیدار با فرماندار این شهرستان

کد خبر: 56945
تعداد بازدیدکننده: 180
تاریخ: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق در این دیدار که در محل فرمانداری با حضور “روستایی” رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان یزد ، “حسن امیرزاده” رییس شورای شهرستان و “محمد رضا فتاحی” بخشدار مرکزی بافق برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش و موفقیت های تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات اخیردر لوزان سوییس بیان داشت: موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در تاریخ معاصراین کشور بی نظیر و خود یک دستاورد بزرگ برای کشور محسوب می شود.

“سید مهدی طلایی مقدم ” در ادامه با تاکید بر اهمیت موضوع گردشگری در شهرستان بافق اظهار داشت : بحث گردشگری و جذب توریست یکی از چهار محور اصلی سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق را تشکیل می دهد چرا که بافق دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است که در صورت معرفی و برنامه ریزی برای رونق آن، می تواند به قطب گردشگری استان ، کشور و حتی در سطح بین الملل تبدیل شود.

وی صنعت گردشگری و اکو توریسم را به عنوان یک صنعت تمام نشدنی و پایدارعنوان کرد و افزود: شهرستان بافق آمادگی لازم در استقبال از سفرای کشورهای مختلف را داراست که حضور سفیران کشورهای مختلف میتواند در معرفی هرچه بهتر پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری شهرستان به سایر نقاط جهان موثر و مفید باشد.

طلایی مقدم در پایان ضمن قدردانی از حضورمالکی مشاور وزیر امورخارجه در این شهرستان خواستار مساعدت ، پیگیری و اقدام لازم در راستای توسعه گردشگری شهرستان در سطح بین الملل شد.

مشاور وزیر امور خارجه در امور ایثارگران در ادامه این دیدار با مثبت ارزیابی کردن ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان بافق در صنعت گردشگری و اکو توریسم ابراز داشت: در بازدیدی که از برخی ازمناطق گردشگری شهرستان از جمله باغ تیتو و ریگزارهای روستای صادق آباد بافق صورت گرفت این شهرستان قابلیت آن را دارد که با هماهنگی بین بخش های مختلف و برنامه ریزی مدون درشهرستان در سطح بین الملل مطرح شود.

امیر مالکی درپایان جهت همکاری در زمینه های مختلف اکو توریسم و صنعت گردشگری و معرفی این شهرستان به سفرای کشورهای مختلف و اقدامات لازم در حوزه وزارت امورخارجه قول مساعدت و پیگیری داد.

 

IMG_4712 IMG_4696 IMG_4703 IMG_4713

 

۳ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  موفقیت های تیم هسته ای !!!!!!!!
  مذاکرات به سرانجامی نمی رسه به دو دلیل :
  ۱-اوباما آنقدر قدرت نداره که تحریمها را برداره .
  ۲-در داخل ایران هم نمی گذارند بازرسیهایی که ظریف در لوزان تعهد کرده صورت گیرد .
  حالا دوستان می خواهند ظریف را قهرمان کنند به خودشان مربوطه ولی واقعیت اینه .

 2. رضا می‌گه:

  درود بر فرماندار و بخشدار محترم که واقعادارند برای بافق و روستاها زحمت می کشنداز راه دور دست شما را می بوسیم از طرف مردم روستای صادق آباد

 3. لا می‌گه:

  ساختمان فرمانداری رو سنگ آهن می سازه، به این شیکی، اونوقت این فرماندار به مدیرعامل و اعضای صندوق می تازه؟؟؟؟