دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷:۰۹ قبل از ظهر

عملیات اجرایی احداث بیمارستان جدید بافق تعطیل شد

کد خبر: 56959
تعداد بازدیدکننده: 218
تاریخ: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

خبرهای رسیده به بافق فردا حاکی از آن است که عملیات اجرایی احداث بیمارستان جدید بافق که چهارشنبه گذشته با حضور هیات مدیره صندوق بازنشستگان فولاد در محوطه بیمارستان ولی عصر شهرستان کلنگ زنی شده بود پس از گذشت سه روز تعطیل شده است.
این خبر می افزاید این تعطیلی به خاطر اعتراض برخی از پیمانکاران و کامیونداران بافقی نسبت به واگذاری عملیات خاکبرداری و احداث این پروژه بدون انجام مناقصه و تشریفات قانونی به یک پیمانکار غیر بومی صورت پذیرفته است.
شنیده ها حاکی از آن است که پیمانکار غیر بومی به سفارش یکی از مسؤلین بافق توانسته است مراحل اجرایی این پروژه را با ترک تشریفات قانونی از آن خود کند.

۷ نظر

 1. ح-ا-ا می‌گه:

  بگذاریدکارکنند.کاربرای شماهم هست.بی خیال شین

 2. سلام می‌گه:

  این کارها یعنی چه . مهم اینه که کار انجام بشه .بعضی مواقع ما بخاطر یک حرف و یک خواسته ناچیز که کل خاکبردی و بارگیری میشه ۴۰ میلییون تومان یک پروژه میلیلاردی را تعطیل میکنیم .
  اقای عزیز بافقی چرا؟
  ضمنا ترک تشریفات هم قانونی برای خودش دارد و میتوان انجام داد ضمنا پیمانکار مذکور یک پیمانکار قدرتمند استانی است و…

 3. dfg می‌گه:

  نه ! می خواین این طرح میلیاردی رو بدن به پیمانکاران بافقی که بعد از شش ماه، یک درصد هم پیشرفت نداشته باشن. نه! میخواین؟
  در ضمن این پیمانکار همونیه که پلی کلینیک رو سه سوت اورده بالا…. کدوم پیمانکار بافقی می تونه اینکارو بکنه….؟

 4. ناشناس می‌گه:

  سلام وقتی کامیون های بومی بیکار هستند چرا. غیر بومی

 5. اصغر می‌گه:

  مسلولی محترم سایت من نمیدونم آیا از لحاظ شرعی درست باشه انسان هرچیزی را که شنید بدون تحقیق در سایت بنویسد… این افراد معترض کسانی بودند که در مناقصه شهرداری هم که فردی غیر بومی با نصف قیمت آنها برنده شد به شورا رفتند وقتی طرف رانیزتهدید کردنندپس اگر اینطور است تمام بافقی های که درجاهای دیگر کار می کنند باید بیرونشان کنند

 6. م می‌گه:

  هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد اگر همین کار میلیاردی برای بعضی ها سود نداشته باشد به پیمانکار غیر بومی نمیدهند.انجام پروژه به چه قیمتی.به قیمت بردن وغارت مال مردم وخیرین.برای بعضی ها پروژه شروع شود وتمام شودمهم است ولی چطور ,باچه پولی,به چه بهایی اصلا مهم نیست حتی بقیمت نابود کردن پیمانکار وکسبه بافقی واز بین بردن اشتغال در شهرمان.

 7. محسن می‌گه:

  به نظر بعضی ها کار انجام شود اما نابودی پیمانکار وکسبه بافقی وبیکار شدن فرزندانشان مهم نیست .انجام کار ۶ ملیاردی یا بیشتر به چه قیمت و بهای!!!!!