سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۰:۳۶ بعد از ظهر

اولین جلسه شورای اداری بافق در سال ۹۴ برگزار شد

کد خبر: 57053
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ اولین جلسه شواری اداری سال جدید با حضورامام جمعه و فرماندار بافق،بخشدار مرکزی ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرماندار بافق ضمن گرامیداشت آغازسال جدید وعرض تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری  با نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” وحدت و همدلی تمامی مسئولان اجرایی شهرستان را در راستای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به مردم خواستار شد.

“سید مهدی طلایی مقدم” در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاش های مدیران و مسئولان اجرایی شهرستان بافق در سال ۹۳ گفت: خوشبختانه با همدلی و وفاق که در بین مسئولان ومدیران دستگاه های مختلف درسال گذشته در شهرستان ایجاد شد اقدامات و پیشرفت های مناسبی صورت گرفت و امید است که در سال جدید نیز که با تدبیر مقام معظم رهبری به شعار هم دلی و همزبانی بین ملت و دولت مزین شده است بتوانیم در این راستا همانند سال گذشته گام های موثری برداشته شود.

وی به افزایش آمار بازدید مسافرین نوروزی از مناطق گردشگری و جاذبه های مختلف شهرستان بافق در ایام تعطیلات نوروز امسال اشاره کرد وافزود:در تعطیلات نوروزامسال شهرستان بافق علیرغم کاهش ۲۳ درصدی آماربازدید در سایر نقاط کشور خوشبختانه این شهرستان شاهد ۲۰ درصد افزایش بازدید های مسافرین نسبت به سال گذشته بود.

طلایی مقدم در ادامه به دو رویداد مهم شهرستان (رزمایش گردانهای بیت المقدس بسیجیان شهرستان و برگزاری رالی جانبازان) در پایان این هفته اشاره کرد و خوستار همکاری و هماهنگی بین ارگان های مختلف در جهت برگزاری این دو رویداد در شهرستان شد.

فرماندار بافق در پایان از تلاش و همکاری های همه جانبه نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر بافق در راستای احقاق حقوق شهرستان بافق تشکر وقدردانی نمود.

امام جمعه بافق نیز در این نشست با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع)و با اشاره به روایتی از این امام معصوم بر ضرورت پیروی از سیره ائمه اطهار (ع) تاکید کرد.

“سید جواد سلیمانی” در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کلیه مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان در سال گذشته حفظ هم دلی و وحدت بین مسئولان را لازمه پشرفت دانست و اظهار داشت: نظام ما یک نظام مردمی است که مسئولان باید با وفاق و همدلی و عمل به دستورات و منویات مقام معظم رهبری و با تحقق شعارامسال بتوانند در راستای حل مشکلات بیش از پیش گام بر دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در این نشست با بیان اینکه رزمایش گردان های بیت المقدس بسیجیان بافق روزهای ۳ و ۴ اردیبهشت برگزار می شود ، گفت: رزمایش رهروان فاطمی، مدافعان مکتب علوی با شرکت گردان های بیت المقدس بافق در در ارودگاه قدس این شهرستان برگزار می شود.

“سرهنگ رضا جمالی” به اهداف وبرنامه های برگزاری این رزمایش اشاره کرد و افزود: اجرای برنامه هایی مانند دفاع از کوی و برزن و امدادرسانی در شرایط خاص و حملات در این رزمایش و بالابردن توان رزمی و نظامی نیروها، تمرین و تداوم آموزش یگان های بسیج و آماده سازی گردان ها و بسیجیان برای عملیات های واقعی از اهداف این رزمایش است.

جمالی در پایان خواستار آزادسازی نیروهای بسیجی و همکاری در برگزاری این از سوی ارگان و نهاد های شهرستان شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در ادامه این نشست گفت: یازدهمین دوره مسابقات رالی ویژه جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر استان یزد به میزبانی شهرستان بافق روز جمعه ۴ اردیبهشت برگزار می شود .

“محمد رضا دهقانزاده ” در این رابطه گفت : این دوره از مسابقات رالی با حضور ۸۵۰ نفر از جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر استان یزد با ۱۳۰ دستگاه خودرو سواری روز جمعه از گلزار شهدای خلدبرین یزد شروع شده و نهایتا با غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان بافق در آستان امامزاده عبدالله(ع) ختم خواهد شد .

دهقانزاده افزود : یازدهمین دوره مسابقات رالی استان یزد به مناسبت ۵ اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس ، سالروز شهادت سردار شهید منتظر قائم و ۴هزار شهید استان برگزار می شود .

 

IMG_4849 IMG_4838 IMG_4842 IMG_4852 IMG_4844 IMG_4846