جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱:۴۵ بعد از ظهر

مشکلات محله فخریه بافق بررسی و تصمیم گیری شد

کد خبر: 57164
تعداد بازدیدکننده: 119
تاریخ: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ برای حل مشکلات موجود در سطح محلات شهرستان بافق،جلسه ای با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات مختلف شهرستان برای بررسی و حل مشکلات محله فخریه بافق برگزار شد.

در ابتدای این نشست که با حضور جمع کثیری از مردم ودر تکیه فرهنگی مذهبی امام حسن(ع) برگزار شد ، فرماندار بافق در سخنانی اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی فرصت مناسبی است تا مسئولان ضمن برشمردن اقدامات صورت گرفته در حوزه کاری خود، از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرند و پاسخگو باشند.

سید مهدی طلایی مقدم جلب اعتماد مردم و تکیه بر همبستگی آنان را کلید اصلی حل همه مشکلات دانست و گفت : در این مسیر باید توان تحمل نظرات صاحب نظران را داشته باشیم ، باید بدانیم که دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات نیست و این مردم هستند که باید برای حل مشکلات در صحنه حضور یابند.

در ادامه این مراسم یکی از اهالی محله فخریه بافق به نمایندگی از سایرین ،لیستی از مشکلات موجود را ارائه داد که فرماندار به همراه مدیران حاضر در جلسه به ارائه توضیحاتی در حیطه کاری خود پرداختند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.

گفتنی است ، نامگذاری کوچه ها و معابر محله فخریه ، احداث پارک کودک ، توسعه فضای سبز و خدمات شهری ، راه اندازی درمانگاه خدمات درمانی ، آسفالت معابر ، کمبود واگذاری خطوط تلفن ، مساعدت به تیمهای ورزشی و توسعه فضاهای ورزشی ، ایجاد خدمات رفاهی از قبیل عابر بانک و تکمیل تکیه امام حسن (ع) از جمله مشکلات محله فخریه بود که توسط مردم ارائه شد.

IMG_5065 IMG_5068 IMG_5073 IMG_5077 IMG_5100 IMG_5113

۲ نظر

  1. رضوان می‌گه:

    کجا بوداون آقای الف که روز تبلیغات ممنوع برای دی نوزده سینه چاک کرد وگریه نمود….او غایب جلسه بود

  2. ف می‌گه:

    امیرزاده رو توجمع شورا نمی بینم خیلی کبکش خروس می خوند پیداش نی