دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸:۱۵ بعد از ظهر

۱۰۱ پیشنهاد به شورای شهر رسیده که ۹۸ تای آن تا کنون به تصویب رسیده است

کد خبر: 5720
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۲۳ تیر ۱۳۹۱

طلایی رئیس شورای اسلامی شهر بافق در جلسه ی شورای اداری تعامل شهرداری و شورای شهر را تعامل مناسبی عنوان کرد. وی در این رابطه افزود: جلسات رسمی و غیررسمی به صورت مداوم با حضور شورای شهر و شهردار برگزار می شود. وی افزود: ۱۰۱ پیشنهاد به شورای شهر رسیده که ۹۸ تای آن تا کنون به تصویب رسیده است.

طلایی در بیان طرح های اجرا شده شورای شهر بیان نمود: اعتبار ۸٫۵ میلیون برای کمک به نهادهای فرهنگی تصویب شده است. مسئله ی دیگر تعطیلی کارخانه ی کاشی زمرد بوده که تعامل خوبی با سهامداران اصلی شرکت صورت گرفته است که برای رفع این مشکل نیاز به حمایت دولتی داریم.

طلایی در ادامه به تصویب وتخصیص تبصره ی گمرکی در برخی از شهرستان های استان اشاره نمود و از دکتر دخیل عباس خواستار پیگیری برای تخصیص اعتبار به شهرستان بافق شد.

دریافت عوارض ۲ درصدی از معادن، پیگیری جهت تخصیص کرسی نماینده به حوزه ی بافق و بهاباد در مجلس شورای اسلامی از دیگر مواردی بود که توسط نماینده ی شورای شهر بافق بیان گردید.

طلایی نمایندهمردم در شورای شهر با بیان نارضایتی از تقسیم اعتبارات و روند اجرایی شدن آن در شهرستان بافق پیگیری جهت برقراری توازن و عدالت در این زمینه  را از وی خواستار شد..

۱ نظر

 1. بانوی بافقی می‌گه:

  باسلام
  یک سوال از طرف اکثر خانمهای بافقی ؛
  به نظر شما شهر ما نیاز به یک پارک ویژه بانوان ندارد که شورای شهر محترم این شهر که دائم حرف از انجام کارهای متعدد برای شهر می زنند پیگیر این موضوع به این مهمی نمی شوند.؟؟
  لطفا شورا شهر یک جواب قانع کننده ای به این سوال مهم بدهند.
  و اگر آنها مسئول نیستند ما به کجا درخواستمان را مطرح کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟