سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۸:۵۴ بعد از ظهر

آیین تکریم و معارفه رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق برگزار شد.

کد خبر: 57204
تعداد بازدیدکننده: 268
تاریخ: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ آیین تکریم و معارفه رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق با حضور معاونین سازمان صنعت، معدت و تجارت استان ، فرماندار بافق و جمعی از مسئولان محلی در فرمانداری بافق برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد دراین مراسم گفت : شهرستان بافق در حوزه صنعت و معدن دارای یک سری ویژیگی ها و پتانسیل ها می باشد که در حوزه معدن در سطح استان نمونه است

“مصطفی نجاتی” ضمن تاکید بر اینکه قسمت اعظم افتخار استان یزد به خاطر شهرستان بافق و معادن آن است ، تصریح کرد : باید بافق را به سمتی هدایت کنیم که توانمندی های معدنی و صنعتی را رشد و توسعه دهد.

وی تاکید کرد: اگر به دو حوزه صنعت ومعدن در استان بهاء داده شود رونق به جامعه بر می گردد و بسیاری از مشکلات استان رفع می شود.

فرماندار بافق در این آئین با اشاره به تهیه طرح منطقه معدنی در شهرستان و پیگیری‌ها در این زمینه، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه صنعت، معدن و تجارت در تحقق این موضوع که عواید زیادی برای شهرستان و استان دارد موفق شویم.

“سیدمهدی طلایی‌مقدم” با اشاره به ذخایر بزرگ معدنی در شهرستان بافق، افزود: با توجه به این مهم، اولویت ایجاد صنایع جوار معدنی در شهرستان وجود دارد و باید به صورت جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

وی خام فروشی را یکی از مشکلات مهم در عرصه معادن شهرستان بافق و استان یزد دانست و گفت: در صورتی که ایجاد صنایع جوار معدنی در شهرستان بافق پیگیری و انجام شود، مشکلات ناشی از خام فروشی هم رفع می‌گردد.

طلایی مقدم با بیان اینکه باید با بهره‌گیری از امکانات خدادادی برای ایجاد اشتغال در شهرستان تلاش کرد، گفت: لازمه بهره گیری از ظرفیت های موجود در این بخش برنامه ریزی مناسب و همدلی و مساعدت مدیران است.

وی افزود: تغییر و تحول در مدیریت فرصتی خوبی برای استفاده از تجربیات مدیران می باشد چرا که این تجربیات در پیشبرد برنامه ها بسیار موثر است.

در ادامه کاظم صادقیان با اشاره به عملکرد یکساله خود دراین اداره گفت : در طول یکسال بیش از ۸۳۰۰ مورد بازرسی های متعدد از واحدهای صنعتی ، تولیدی و بهداشتی صورت گرفت که ۳۲۰ پرونده به خاطر گران فروشی ، عدم درج مبلغ و کم فروشی تشکیل شد.

وی از ۴۵۰ مورد شکایت مردمی در این مدت خبر داد و افزود : در حوزه توزیع سبد کالا بیش از ۱۲۳۶ مورد سبد غذایی بین مردم ظرف مدت دو ماه پخش شده است .

صادقیان یکی از برنامه های خود طی این مدت را برگزاری نمایشگاه مختلف بیان کرد و گفت : در این مورد ۸ مورد نمایشگاه که ۳ مورد عرضه مستقیم ، ۲ مورد فرهنگی و اقتصادی برای اولین بار و ۳ مورد نمایشگاه تخصصی بود که برگزار شد.

گفتنی است، طی حکمی از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، ” ولی اله رنجبر” به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بافق منصوب و از تلاشهای “محمد کاظم صادقیان” تقدیر شد.

IMG_5120 IMG_5124 IMG_5129 IMG_5140

۸ نظر

 1. 00 می‌گه:

  ان شاالله در کارشون موفق باشن و بتون باعث رونق و آبادانی شهربن.

 2. همکاران می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید. انتصاب بجاو شایسته مهندس رنجبر به یقین می تواند دستاورد خوبی برای شهرستان داشته باشد و با شناختی که ما همکاران قبلی از ایشان داریم، از طرف این قول را میدهیم که با اجرای برنامه هایی که دارند میتوانند برای شهرستان معدن خیز ما مفید بوده و آینده خوبی را برای آن اداره رقم بزنند

 3. واحد حکمت می‌گه:

  جناب آقای مهندس ولی ا… رنجبر
  ضمن عرض سلام و تبریک به جنابعالی ، امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی هرچه بیشتر شهرعزیزمان بافق ، موفق و پیروز باشید.انشاالله

 4. حمزه حمزه می‌گه:

  جناب مهندس رنجبر
  خوشحال شدیم. تبریک می گوییم، موفق و پیروز باشید.

 5. حسین اسدی پور می‌گه:

  باسلام
  آقای مهندس رنجبرانتصاب جنابعالی باعث خرسندی اینجانب شدامیدوارم موفق ومویدباشید

 6. مجيد می‌گه:

  آقای رنجبر ضمن تبریک و موفقیت برای جنابعالی، باید به عرض برسانم که مردم بافق مثل مردم کوفه می مانند؛ دعوت کننده خوبی هستند ولی متاسفانه ……..
  شما اگه در کامنت های قبلی دقت کنید هیچ کس از خدمات ارزنده جناب آقای صادقیان تقدیر نکرد. متاسفم.

  آیااین است فرهنگ اصیل بافقی !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

 7. محمود می‌گه:

  ضمن تشکر از جناب صادقیان و تیریک به برادر ولی ا.. امیدوارم با توجه به رشته غیر مرتبط آقای رنجبر (فوق لیسانس برق) از جنبه مدیریتی حداقل قوی باشند و بتوانند به وضع آشفته بازار و بخصوص تورم و خودسری مغازه داران درخصوص تفاوت و حشتناک قیمتها با مرکز استان اقدام مفیدی انجام دهند تا سرپوشی بر اشتباهات و پارتی بازیهای معاون فرموندار باشد و سرمنشا خیر انشالله.