شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶:۱۳ بعد از ظهر

مسئول انجمن فعالان رسانه ای بافق معرفی شد

کد خبر: 57211
تعداد بازدیدکننده: 152
تاریخ: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ معارفه مسئول انجمن فعالان رسانه ای بافق با شرکت مسئول بسیج رسانه استان یزد، امام جمعه و معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق برگزارشد.

امام جمعه بافق در این آیین با اشاره پیشینه تشکیل بسیج در بافق گفت : در زمان های گذشته با توجه به مشکلات و کمبودها ، با استقبال مردم بسیج در بافق تشکیل شد.

“حجت السلام سلیمانی” فعالیت رسانه و اصحاب خبر در کشور بخصوص در شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و یاد آورشد : مردم برای جویای اخبار و اطلاعات دقیق و بروز دنبال رسانه ها معتمد و به روز میگردند ، پس سعی کنید همیشه بروز باشید و همراه با تکنولوژی پیشرفت کنید.

مسئول بسیج رسانه استان یزد در این آئین، اظهارکرد: سازمان بسیج رسانه کشور در سال ۹۱ افتتاح و فعالیت بسیج رسانه استان یزد نیز از تیرماه ۹۲ آغاز شد.

سیدحسین راسخی افزود: تعامل بسیج و رسانه و استفاده از ظرفیت رسانه‌های استان برای ترویج منویات نظام را از دلایل تشکیل بسیج رسانه در استان عنوان کرد.

وی یکی از اهداف تشکیل بسیج رسانه را استفاده از تجربیات رسانه برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی اثرگذار در سطح رسانه‌ها عنوان کرد.

وی با بیان این مطلب که تبیین فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از دیگر اهداف است، گفت: بسیج رسانه یک نهاد با ماهیت انقلابی و فرهنگی و مروج افکار، عقاید و اندیشه های امام(ره) و مقام معظم رهبری است.

راسخی با بیان این مطلب که نزدیک به ۷۰ درصداصحاب رسانه عضو بسیج استان هستند، افزود: بسیج رسانه همه را با یک نگاه فراجناحی و با سلیقه های متفاوت زیر پرچم بسیج و ولایت برای تشکیل جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی در مقابل با نظام کفر و سلطه گردهم می آورد.

وی با اشاره به سخنی از شهیدآوینی، عنوان کرد: دست آوردهای انقلاب اسلامی فقط همین دست آوردهای مادی و پیشرفت های علمی، کشاورزی و غیره نیست بلکه بزرگترین دست آورد ما تولید همین تفکر بسیجی است.

راسخی با اشاره اینکه عمق بخشیدن به تفکر بسیجی عمده کار یک رسانه می باشد گفت : رسانه های بزرگ استکبار، بدنبال تغییر سبک زندگی و همسان سازی و تسخیر فکر و اراده جامعه ما هستند.

گفتنی است در پایان “محمدعلی عبداللهی” به عنوان مسئول انجمن فعالان رسانه ای بافق منصوب شد.

IMG_5262 IMG_5265 IMG_5285 IMG_5292 IMG_5277