دوشنبه ۵ام تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵:۱۲ قبل از ظهر

برگزاری نشست برخی ازفرهیختگان بافق

کد خبر: 5722
تعداد بازدیدکننده: 166
تاریخ: ۲۳ تیر ۱۳۹۱

جلسه هم اندیشی فرهیختگان بافق با حضور امام جمعه،فرماندار ،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و اصحاب رسانه در بافق برگزار شد.

در این جلسه که ۴فرماندار از سالهای قبل تاکنون،شهرداران سابق،اعضای شورای اسلامی شهر،برخی از تحصیلکردگان بافقی عضو هیات علمی در دانشگاههای یزد و تهران یا دارای پست اجرایی،برخی از مسؤلین ادارات بافق و اصحاب رسانه بافق تشکیل شد در خصوص تصمیم برای برگزاری نسشتهای صمیمانه فرهیختگان بافقی بحث و تبادل نظر شد.

حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق در این نسشت ضمن تشکر از همه عزیزانی که از راه دور و نزدیک با دغدغه توسعه و عمران بافق گرد هم آمده اند  این جلسات را موجب باز شدن گره های زیادی در شهر دانست.

سلیمانی استفاده از ایده های افراد متخصص و تحصیل کرده در دانشگاهها و تجربیات مدیران در دوره های مختلف را بزرگترین پشتوانه فکری برای مسؤلین کنونی دانست و از حاضرین خواست با وفاق و دوستی یاریگر هم در رفع مشکلات موجود در شهر باشند.

ندافیان فرماندار بافق نیز تشکیل این جلسه را بزرگترین پشتیبان برای فرماندار دانست و گفت برای بنده به عنوان فرماندار بافق باعث افتخار است که افراد تحصیل کرده و مدیران با تجربه شهر و کشور به عنوان بازوان توانمند در توسعه و عمران شهر با ارائه نظرات و راهکارهای خود علاوه بر راهگشایی در حل مسائل پشتوانه فکری شهر باشند.

مشروح این نشست در پستهای بعدی به اطلاع خوانندگان خواهد رسید.

۱ نظر

  1. سعید می‌گه:

    سلام

    اسم این تحصیل کرده ها و فرهیختگان رو هم بگذارید تا بیشتر باشون آشنا بشیم!

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق