یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳:۲۴ قبل از ظهر

نشست بررسی ظرفیت های خیری شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 57224
تعداد بازدیدکننده: 174
تاریخ: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ به مناسبت هفته شورا ها (۵ الی ۱۱ اردیبهشت ماه ) نشست بررسی ظرفیت های خیران بافقی با حضور امام جمعه و فرماندار بافق ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهرستان و جمعی از فعالان حوزه خیری در محل فرمانداری برگزار شد.

“حجت الاسلام سید جواد سلیمانی” امام جمعه بافق در این نشست ایجاد جو اعتماد و همدلی بین مردم و سرمایه گذاران بخش خیری را لازمه توسعه سرمایه گذاری دراین بخش عنوان کرد و اظهار داشت : باید با فرهنگ سازی اعتماد مردم جامعه را نسبت به سرمایه گذاری در بخش خیری در عرصه های مختلف شهرستان تقویت گردد.

فرماندار بافق نیز در این نشست با تاکید بر اهمیت استفاده از نیروهای خیری آحاد افراد جامعه در توسعه شهرستان اظهار داشت: بحث خیری در جامعه فقط در موضوع اقتصادی نیست بلکه میتواند در تمامی زمینه های جامعه باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم” لازمه پیشرفت در جامعه را همگرایی و همصدایی مردم جامعه عنوان کرد و افزود: زنجیره اجتماعی شکل گرفته در شهرستان را باید با فرهنگ سازی خیران و نخبگان جامعه و با سرمایه گذاری در زمینه های فرهنگی ، جامعه را به سمت فعالیت خیران در زمینه های گوناگون سوق بدهند.

“محمد رنجبر” رییس شورای اسلامی شهرستان نیز در این جلسه هدف از برگزاری این نشست را قدردانی از زحمات و خدمات خیران در توسعه و آبادانی شهرستان بافق عنوان کرد و بیان داشت: استفاده از نقطه نظرات و دیدگاه های این قشر از جامعه ، اعلام آمادگی شوراها در خصوص استقبال از سرمایه گذاری و مشارکت خیران در عرصه های مختلف از جمله امور فرهنگی و زیربنایی شهرستان از مهمترین اهداف برگزاری این نشست می باشد.

حاضرین در ادامه این نشست ضمن بحث و بررسی در خصوص نقاط ضعف و قوت سرمایه گذاری در شهرستان و مشارکت بخش خیری در عرصه های مختلف شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.

شایان به ذکر است در پایان این نشست از فعالان حوزه خیری شهرستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

IMG_5205 IMG_5196 IMG_5202 IMG_5200 IMG_5218 IMG_5228