پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴:۱۱ قبل از ظهر

مراسم پاکسازی زیست محیطی منطقه حفاظت شده کوه بافق برگزار شد

کد خبر: 57245
تعداد بازدیدکننده: 210
تاریخ: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق، به نقل از دفتر محیط زیست شرکت: همزمان با هفته سلامت و روز جهانی زمین پاک مراسم پاکسازی زیست محیطی منطقه حفاظت شده کوه بافق با مشارکت جمعی از پرسنل شرکت برگزار گردید.
این مراسم با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در روز جمعه چهارم اردیبهشت ۹۴ ، سومین روز از هفته جهانی زمین پاک و با شعار زمین پاک با حفاظت از آب و خاک با حضور جمعی از پرسنل شرکت در منطقه حفاظت شده کوه بافق برگزار گردید.

در این همایش شرکت کنندگان با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت جسمی، روحی و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ورزش در بین افراد جامعه اقدام به کوه پیمایی، پیاده روی و پاکسازی محیط در منطقه حفاظت شده نمودند.
لازم به ذکر است در طول مسیر رئیس اداره محیط زیست شهرستان علاوه بر معرفی گونه های گیاهی و جانوری منطقه در مورد اهمیت این روز و حفاظت از محیط زیست برای شرکت کنندگان نکاتی بیان کرد.

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    جناب آقای سید جلال موسوی ریاست محترم محیط زیست شهرستان بافق
    با اهدای سلام و دعای خیر:
    بدینوسیله کمال تشکر و تقدیر خود را به پاس حضور و همکاریتان در اردوی یک روزه دانش آموزان آموزشگاه شاهد غدیر از کوه بافق که با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت جسمی، روحی و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ورزش برگزار گردید را ابراز می داریم . امید است، همواره سوار بر مرکب موفقیت، ناظر بر گلشن سعادت باشید. با تشکر بیانی مقدم