شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵:۵۲ بعد از ظهر

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار بافق به مناسبت ورود حضرت آیت الله نوری همدانی

کد خبر: 57293
تعداد بازدیدکننده: 213
تاریخ: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با ورود مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت الله نوری همدانی به شهرستان بافق ، امام جمعه و فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم از عموم مردم شهید پرور بافق خواستار حضور گسترده در آیین استقبال و سخنرانی ایشان شدند.
متن پیام بدین شرح می باشد :
بسمه تعالی
سیزدهم ماه رجب المرجب امسال سالروز ولادت با سعادت اولین اختر تابناک امامت و ولایت مولای متقیان علی (ع)همزمان گردیده است با سفر پرخیر و برکت حضرت آیت اله العظمی نوری همدانی مرجع عالیقدر جهان تشیع، این تقارن و جشن با شکوه را به فال نیک گرفته و خداوند متعال را شاکریم که در این روز فرخنده نسیم روح انگیز معنویت ، فقاهت و مرجعیت را در شهر دارالشجاعه بافق می نوازد.
سال ۹۴ سال همدلی و همزبانی، دولت و ملت است و نسیم خوش خدمت از ابتدای حضور سال با حضور مسئولین کشوری به عطر دل انگیز معنویت و مرجعیت معطر خواهد گشت.
دعوت مینماییم از عموم مردم شریف، شهید پرور و ولایی شهرستان بافق به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران ،بسیجیان ، روحانیت ، کارمندان و کارگران تا درمراسمی که از ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۲/۲/۱۳۹۴ در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) با حضور این مرجع عالیقدر شروع و به نماز مغرب و عشاء به امامت این بزرگوار ختم خواهد شد شرکت نموده و حماسه ای دیگر در همدلی و همزبانی خلق نمایند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی و سید مهدی طلایی مقدم
امام جمعه و فرماندار شهرستان بافق

photo_2015-04-29_18-33-18