پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸:۲۶ قبل از ظهر

موارد عنوان شده در برخی سایت ها در مورد تغییر فلاح زاده استاندار یزد شایعه ای بیش نیست

کد خبر: 5742
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۲۳ تیر ۱۳۹۱


جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار یزد بخوبی به فعالیت خود ادامه می دهد و خبری درباره تغییر و تحول مطرح نیست و موارد عنوان شده در برخی سایت ها شایعه ای بیش نیست.

 

اعظم السادات میرجلیلی – خبرنگار یزد فردا – :  محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار یزد بخوبی به فعالیت خود ادامه می دهد و خبری درباره تغییر و تحول مطرح نیست و موارد عنوان شده در برخی سایت ها شایعه ای بیش نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در گفت و گو با خبرنگار یزد فردا ، افزود: تاکنون هیچ مرجعی با اینجانب درباره تغییر استاندار یزد صحبتی نکرده و این موارد شایعه ای است که توسط برخی مطرح می شود.

وی در پاسخ به اینکه دفتر نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی آیا در محل دفتر نماینده سابق در طبقه فوقانی فرهنگسرای شهرداری خواهد بود یا خیر؟ گفت: در پارک علم و فناوری یزد دفتری برای فعالیت و ارتباط مردمی اینجانب هماهنگ شده و در خدمت مردم شریف حوزه انتخابیه یزد و صدوق خواهیم بود.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس در پاسخ به نحوه انتخاب رئیس مجمع نمایندگان یزد ، گفت: طی توافقی که با نمایندگان دیگر حوزه های استان یزد صورت گرفت مقرر شد در دوره چهار ساله هر یک از ۴نماینده در یک سال ریاست مجمع نمایندگان را برعهده داشته باشد و در نخستین سال نیز، اینجانب ریاست مجمع را بر عهده خواهم داشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد درباره پرونده معدن مس دره زرشک یزد نیز گفت: باید همگی اجازه دهیم تا کارشناسان و دستگاههای مربوط نظر خود را اعلام نمایند و از هرگونه گمانه زنی و اظهار نظر غیرکارشناسی دوری شود و آنچه به صلاح مردم و منطقه است عمل شود .

گفتنی است  در پی تغییر استانداران خراسان شمالی و قم که اعتراضاتی نیز بویژه در شهر قم را در برخی بر انگیخت ،یکی از سایت های کشوری اسامی برخی از استانداران را مطرح نمود که تغییر خواهند کرد  که استان یزد و نام محمد رضا فلاح زاده در آخر این لیست ۷ نفره وجود داشت و گمانه زنی هایی را مبنی بر تغییر وی ایجاد نموده بود.