جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳:۱۶ بعد از ظهر

فرماندار بافق با حضور در مدارس از معلمان این شهرستان تجلیل کرد + تصاویر

کد خبر: 57430
تعداد بازدیدکننده: 190
تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزار ش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در آیینی با حضور فرماندار بافق ، رییس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان این شهرستان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم از معلمان این شهرستان تجلیل شد.

فرماندار بافق در حاشیه این آیین با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته گرامیداشت مقام معلم،اظهارداشت: معلمی شغل انبیا است و وجود معلمان دلسوز و اخلاق مدار در جامعه یک سرمایه ارزشمند است.

“سید مهدی طلایی مقدم” با اشاره به اهمیت موضوع آموزش و پرورش در سطح جامعه رمز جاودانگی هر تمدنی را در میزان آگاهی و علم مردمان آن جامعه عنوان کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش افراد جامعه، توسعه یافتگی کشور را به دنبال دارد و این مهم پیشرفت در تمامی عرصه ها و بخش ها جامعه را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است فرماندار بافق و دیگرمسئولان با حضور در کلاس درس معلمان ضمن اهدای شاخه گل وادای احترام به این قشر زحمت کش جامعه به سوالات و درخواست های معلمان و دانش آموزان پیرامون مسائل توسعه ای شهرستان پاسخ دادند وهمچنین با بررسی مشکلات و کمبود های برخی از مدارس درجهت رفع آن قول مساعدت و پیگیری دادند.

IMG_6126 IMG_6147 IMG_6155 IMG_6244 IMG_6192 IMG_6198 IMG_6208 IMG_6215 IMG_6252 IMG_6140

۲ نظر

  1. جوان بافقی می‌گه:

    برای جلوگیری از اعتصاب مجدد است

  2. ناشناس می‌گه:

    یک معلم با مدرک لیسانس نصف یک کارگر معدن حقوق میگیرد ان وقت ما میخواهیم بشویم ژاپن اسلامیء!!!!!