پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲:۴۰ قبل از ظهر

آقای شهردار لطفا مجوز کندن خیابانهای بافق را به شرکتهای بی نظم ندهید

کد خبر: 57485
تعداد بازدیدکننده: 184
تاریخ: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

مدتی است شهر بافق به بهانه گاز کشی و اجرای طرح فاضلاب تبدیل شده به یک شهر جنگ زده که اگر قرار بود خیابانهایش را بمباران کنند اینگونه تخریب نمی شد.
به نظر می رسد شرکتهایی که برای اجرای طرحهای مذکور به بافق می آیند از نجابت مردم شهر سو استفاده می کنند و سرسری و در بدترین حال ممکن در حال انجام کار و در بهترین حالت در حال گرفتن پول هستند .
مثلا در کوچه ما هنگام کندن کانال گاز آب شرب چند منزل به مدت ۲۴ ساعت قطع شده و شرکت پیمانکار وسایل مورد نیاز برای اتصال را نداشته است.
هر چند من هم معتقدم برای داشتن گاز و فاضلاب باید سختی هایی را تحمل کنیم اما نه آنقدر که پیمانکاران سوء استفاده کنند و عرصه زندگی روزمره را بر مردم تنگ کنند
از شهردار محترم بافق خواهشمندم به پیمانکارهایی که منظم نیستند اجازه کند و کار خیابانهای بافق را ندهند

۶ نظر

 1. شهاب می‌گه:

  یسر برید پمپ بنزین میدان معلم تا معنی چال و چوله رابفهمید نمیدانیم مسئولین شهر با چه ماشین و از کجا تردد میکنند که اینها را نمی بینند .

 2. ناشناس می‌گه:

  دوست عزیز ,مسئولین هزینه جلو بندی و تعمیر ماشینها را از جیب خودشان نمی دهند که غصه بخورند . هر سنگی هست مال پای لنگه ضمنا منت هم میگذارند که دارند بعد از …. براتون گاز و فاضلاب میارن وشما هم باید سکوت کنی مگر اینکه شهردار قاطعانه از حق مردم دفاع کنه

 3. مهدی می‌گه:

  از شهردار محترم عاجزانه درخواست میکنم ضمن همکاری در خصوص اجرای طرحها از حقوق شهروندان نیز دفاع کنند

 4. دلسوز می‌گه:

  سلام اخوی
  ماشین های اداری که متوجه تکانهای شدید و خطرآفرین شهر و جاده نمیشه جانم.
  اصلا کمک فنر و تایر جلو از جایش هم کنده شه دستورمیدن ماشین دیگه ای جایگزین بشه بیخیال .
  من و تو هستیم که باهربار رد شدن از این چاله چوله ها عمه های مسببان این وضعیت رو ردیف میکنیم.
  کار دیگه ای که از دستمون برنمیاد فقط همین.والا
  اگه اعتقاد به دنیای دیگه رو هم دارید به فکر مردم نجیب شهر هم باشید لطفا

 5. ساکن بافق می‌گه:

  خواهشا آقای شهردار یه فکری به حال خیابانهای بافق بکنید مخصوصا خیابان امامرضا که واقعا افتضاحه مطمین باشید که راننده ها دعایتان میکنند.

 6. بافقی دلسوز می‌گه:

  اخیرامشاهده شده که بعدازسنگ فرش پیاده روخیابان مهدیه ،دوباره جهت کانال گازیا آب کنده شده که پس ازپرسش مشخص شد که شهرداری قبل ازسنگ فرش نموده ،به ادارات آب وگازومخابرات اعلام نکرده ،اقدام نموده است حال درصورت موظف بودن اداره به سنگ فرش دوباره آیا مثل اولش می شودوهزینه ای اضافی دربرنداردسایت محترم لطفاموضوع رابررسی وپیگیری نمائید