جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱:۲۶ بعد از ظهر

استعفا به علت بی پولی!!!

کد خبر: 57507
تعداد بازدیدکننده: 300
تاریخ: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

خبرهای رسیده به «بافق فردا» حاکی از آن است که رئیس هیات تکواندو شهرستان بافق به علت آنچه او آنرا عدم حمایت مالی مسؤلین امر از این ورزش می داند استعفا داده است.
این خبر می افزاید این استعفا در زمانی صورت گرفته است که این هیات در زمان ریاست محمد رضا فتاحی (بخشدار کنونی) به عنوان ریاست آن توانسته خوش بدرخشد و در آینده نزدیک قرار است تیمهایی را برای مسابقه در لیگ کشوری اعزام نماید
جالب ابنجاست که در حالی ورزشی که در بافق جوانان و نوجوانان زیادی به آن علاقمند و آینده درخشانی برای آنها پیش بینی می شود دچار این مشکل شده است که حاتم بخشی با مبالغ هنگفت در برگزاری مسابقات شمشیربازی کشوری به میزبانی بافق اعتراض بسیاری از ورزش دوستان و ورزشکاران را به علت نداشتن ورزشکار در این زمینه در شهرستان در پی داشت.

۶ نظر

 1. ورزشکار بافقی می‌گه:

  جانا سخن از دل ما میگویی.وقتی سفارشهای لازم از سوی مدیر کل ورزش و جوانان میشه دیگه چه انتظاری دارین.منم موافق این گلایه هستم ولی چه میشه کرد .ما بافقیها خودمون مقصریم ما را چه به شمشیربازی.

 2. محمد رضا برزگری می‌گه:

  بنده به نوبه خودم از بخشدار محترم تشکر می کنم هر کجا که تشریف داشتند منشائ خیر و برکت بودند.

 3. سالار می‌گه:

  خب راست میگن دیگه حاتم بخشی تا چه حد

 4. موسی می‌گه:

  اتفاقا بیش ترین پول به حساب این هیات ریخته شده فقط برای یک مسابقه نمادین دو ساعته پنج میلیون تومان معدن میش دوان دو ماه قبل به این هیات کمک کرده و…. پس علت بی پولی نیست حتما چیز دیگری است

 5. رصا می‌گه:

  باسلام آقا موسی عزیز لطفا تشویش افکار ننمایید.آیا حقوق مربی طی سه سال گذشته میدونید چقدر بوده.؟ درمقابل ۵تومان؟ آیاحضوردرلیگ برتر سال گذشته میدونید چقدر هزینش بوده؟ ی سر به بخشدار بزن تاخیلی چیزا دستگیرد بشه.

 6. رقیب می‌گه:

  اقایان گوش کن
  تکواندو بدرد بافق نمیخوره.خودم تکواندو کار کردم اینقدر اذیت شدم بی احترامی شدیم ک قید این ورزش زدم.تا مقامم دارم
  برین دنبال ورزش تیمی.
  فتاحی قبول دار شین ک مدیریت ضعیف بود خیلی ضعیف