چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳:۴۶ بعد از ظهر

پایان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 57545
تعداد بازدیدکننده: 126
تاریخ: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دختران شهرستان بافق با حضور فرماندار ، رئیس آموزش و پرورش بافق ، جمعی از مدیران ادارات و کادر آموزشیی و دانش آموزان ۵ آموزشگاه دختر در سالن ورزشی هفتم تیر برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق با اشاره به اینکه المپیاد ورزشی از ۲۶ مهر در تمامی مدارس شروع شده گفت: المپیاد درون مدرسه ای در تمامی مدارس بافق با هدف ایجاد شور و نشاط حاصل از فعالیت های ورزشی در بین دانش آموزان ، توسعه مشارکت و شناسایی استعدادهای برتر ورزشی برگزار می شود.

“علی اصغر رنجبر” در اختتامیه المپیاد ورزشی دانش آموزان دختر بافقی گفت: تمامی دانش آموزان مدارس شهرستان در ۷ رشته هندبال ، تنیس روی میز ، دو و میدانی ، اسکیت ، طناب زنی ،طناب کشی و مینی والیبال با هم به رقابت پرداختند. وی افزود: نفرات برتر مدارس استان به مرحله استانی راه پیدا کرده و در بهمن ماه با هم به رقابت می پردازند

وی افزود : المپیاد بستر مناسبی برای رشد و توسعه فعالیت های ورزشی میان دانش آموزان را فراهم کرده و آنان را برای حضور پرشور و با نشاط در محیط مدرسه آماده کرده و این امر اهداف آموزشی و پرورشی طراحی شده در نظام تعلیم و تربیت را محقق می سازد.

رنجبر تصریح کرد: با استفاده از تمام ظرفیت دانش آموزان پر انرژی و خانواده های آنها هم مدرسه ای با نشاط و هم توسعه ی علمی و آموزشی خوبی خواهیم داشت.

در پایان توسط مسئولان شهرستان به تیم ها و نفرات برتر کاپ و مدال قهرمانی اهدا شد.

IMG_6480 IMG_6510 IMG_6514 IMG_6522 IMG_6546 IMG_6555 IMG_6590