سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶:۳۶ قبل از ظهر

نصب بیش از ۴۰۰۰ علمک گاز در سال جاری

کد خبر: 57655
تعداد بازدیدکننده: 132
تاریخ: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

پیرو درخواست همشهریان بافقی درباره کاهش فعالیت شرکت گاز در سطح شهر خبرنگار بافق پویا طی تماس تلفنی علت را جویا شد.

دهقانشاهی رییس شرکت گاز شهرستان بافق ضمن توضیحاتی درباره ی فعالیت شرکت گاز در سال گذشته گفت: فعالیت شرکت گاز جهت نصب علمک و لوله کشی سطح شهر کماکان ادامه دارد منتهی در حال حاضر کارگران این شرکت در حال نصب علمک در روستای مبارکه هستند.

وی در ادامه افزود: میتوان این قضیه را در سمت راست بلوار انقلاب به سمت میدان فاطمیه و همچنین اجرای فاز ۳ واقع در پمپ بنزین سروش یعنی ورودی شهر که پیمانکار در حال فعالیت می باشد مشاهده نمود .

رییس شرکت گاز با تاکید بر سرعت بخشیدن به علمک گذاری خاطر نشان کرد: پیمانکار علمک نیز ان شالله نهایتا تا ۱۵ روز دیگر شروع به کار نموده و ۱۵۰۰تعداد علمک در منطقه ولی عصر «عج» و شهرک امام علی «ع» نصب خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: تا اواخر سال گذشته هر چه در توان شرکت گاز بود به نصب علمک پرداختیم ولی در سال جاری در قالب های ۱۵۰۰،۲۵۰۰،۴۵۰ نصب علمک یعنی در حدود ۴۴۵۰ با پیمانکار قرار داد بسته شده است و بسته به شرایط، احتمال افزایش پیمانکار در این زمینه خواهد بود .

وی در رابطه با کار در شهرک آهنشهر نیز گفت: اگر سرپرستی آهنشهر امادگی خود را اعلام کند، آماده شروع به کار در این منطقه هستیم.

۲ نظر

  1. یاری می‌گه:

    در مورد علمک های کارگرده ای که به مردان بافق می دهید هم توضیح دهید. علمک های دسته دوم که بیش از ۵۰۰ تا وارد بافق شده است!!!

  2. علی می‌گه:

    سلام چرا علمک شهرک امام حسین ( ع) معروف به شهرک سنگ آهن رونصب نمی کنید