یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷:۱۲ قبل از ظهر

تشریح برنامه های سفر معاون اول رییس جمهور به استان توسط استاندار یزد

کد خبر: 57664
تعداد بازدیدکننده: 113
تاریخ: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد ” سیدمحمد میرمحمدی” صبح امروز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ، برنامه‌های سفر روز سه شنبه دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را به یزد تشریح کرد.
وی در گفتگو با خبرنگار اداره کل روابط عمومی استانداری یزد گفت: سفر معاون اول رییس جمهور به یزد سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد و در این سفر با حضور ایشان، شورای آب استان و نشست مشترک شورای اداری و فعالین اقتصادی استان برگزار خواهد شد.
“سید محمد میرمحمدی” خاطر نشان نمود: امیدواریم در این سفر وزرای نیرو و صنعت، معدن و تجارت نیز به همراه ایشان به یزد بیایند تا با حضور ایشان، مباحث مربوط به این حوزه ها، در سطح عالی کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد.
استاندار یزد اضافه کرد: در حال بررسی طرح های مختلفی هستیم تا در این سفر و در صورت امکان مورد بازدید یا بهره برداری معاون اول محترم رییس جمهور قرار گیرد.
عالی ترین مقام اجرایی استان گفت: شورای آب به ریاست جناب آقای جهانگیری تشکیل خواهد شد و با توجه به بحران آب در استان یزد، راهکارها و برنامه های عبور از این بحران و همچنین طرح هایی که موجب تسریع در انتقال آب به استان یزد می شود را بررسی خواهیم کرد.
استاندار یزد خاطر نشان نمود: همچنین در راستای تاکید دولت تدبیر و امید بر رونق اقتصادی و همکاری بخشهای خصوصی و دولتی، برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای اداری و فعالان اقتصادی استان نیز در این سفر پیش بینی شده تا آخرین رویکردهای دولت در این خصوص تبیین و تشریح شود.
بازدید از برخی پروژه های مرتبط با میراث فرهنگی استان نیز از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون اول رییس جمهور به استان یزد است که از سوی استاندار بدان اشاره شد.

۱ نظر

  1. جوان بافقی می‌گه:

    کشک مالها به گوش باشند