دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱:۲۱ قبل از ظهر

چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق برگزار شد

کد خبر: 57690
تعداد بازدیدکننده: 252
تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق با حضور بسیار خوب مردم پی گیر و دغدغه دار بافق،اعضای کارگروه مطالبات بافق،نماینده صندوق بازنشستگان فولاد و اعضای شورای اسلامی شهر بافق برگزار شد.
در این جلسه یکساعت و چهل و پنج دقیقه ای اعضای کارگروه و مسوولین حاضر گزارشی از میزان پیشرفت پی گیری های انجام شده درباره صورتجلسه شهریور ۹۳ که به عنوان تعهد مسؤلین کشوری و استانی برای توسعه و پیشرفت شهرستان در ازای واگذاری شرکت سنگ اهن مرکزی بافق را ارائه دادند..
عدم حضور امام جمعه،فرماندار و رئیس سابق شورای اسلامی شهر به عنوان اعضای اصلی این کارگروه در این جلسه گزارش دهی مشهود بود.

۱۴ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  خیلی بد هستش که به شعور انسان ها توهین بشه.معاون فرماندار دولت تدبیر و امید بهانه و دروغگویی که برای عدم حضور فرماندار در جلسه را بیان کردند بدترین توهین به مردم بافق بود.آقای فرماندار شما پیشگویی که میتوانی از الان بگی چه کسی در انتخابات کاندید میشود چه کسی کاندید نمیشود؟؟؟آقای فرماندار لطفا به مردم توهین نکنید…

 2. اصغر می‌گه:

  درود بر مرد خدایی صباغیان.خداوند به شما اجر بدهد که بدون هیچ چشمداشتی برای رضای خدا و دفاع از حق شهروندان بافقی قدم برمیداری.

 3. محمد رضا فتاحی قلعه ای می‌گه:

  از حاشیه های جالب این نشت. نبود فرماندار بود که آقای عباسی سخنگو شورا عدم وجود وی را ملاقات با خانواده طالعی ذکر کرد و به زیبایی این قضیه را برای مردم تشریح کرد اما معاون فرماندار بدجوری آبروی فرماندار را برد.

 4. مطلع با انصاف می‌گه:

  ما نمیدونیم این معاون فرماندار بچه بافقه که اینجوری داشت از پانزده درصد دفاع می کرد.

 5. میربافقی می‌گه:

  مردم به شدت تمامی مسوولان را رصد خواهند کرد. و هرکدام که کوتاهی کنند مورد لعن مردم قرار خواهند گرفت زیرا مردم ولایی بافق در تمامی صحنه ها حضور دارند.

 6. محمد می‌گه:

  سلام اگر مردم بافق حالا دیگر سرشان به سنگ خورده باشد از بومی خود حمایت خواهند کرد. ما همه به اقای صباغیان اگر کاندید شدند رای میدهیم. متاسفم برای بچه های هم محله ای که حاضرند تخریب نمایند ان هم کسی را که با جان ودل از شهرش دفاع کرده است. فرماندار با تدبیر این حرکت از شما خیلی زشت بود. زشت. اقای صباغیان حرف حق را میزند گرچه به نفع خودش نیست اما حق گرفتنی است. بافقی ها باید بدانند تفرقه نیندازید حکومت کنید. بافقی ها بافقی خود را دریابید. گرچه اختلاف نظر دارید. اما به بومی خود هر که میخواهد باشد رای دهید. صباغیان در احداث مسکن پردیس صحبت نکرده بود هرگز نشست با اعضای هیئت مدیره تشکیل نمیشد. همه به به چه چه به به چه چه چچچچچچچچچ ببببببببب ههههههه

 7. رضایی می‌گه:

  معاون فرماندار یک انسانی فرهیخته ای بود که کتاب تاریخ بافق را نوشته بود. در جلسه کار گروه حرکت بچه گانه او بسیار برای بافق بسیار زننده و زشت بود و با این کاری که انجام داد. آبروی فرماندار را برد.

 8. یا حسین می‌گه:

  آقای طالعی شرم آورست که به این صورت در وغ بگویی.یا دروغ فرماندار را به مردم بگویی.شما بچه بافق هسی به جای حمایت سنگ اندازی نکن.چگونه بعدها میخواهی توی صورت همشهریهات نگاه کنی.

 9. کارگران می‌گه:

  طالعی عامل سقوط فرماندار خواهد بود.

 10. حسن غصه خور می‌گه:

  واقعا برای اقای طالعی که اینگونه مانند افراد اجنبی از شهر مایه می گذارد متاسفم نشان می داد که ایشان علاوه بر اینکه اصلا اشرافیت بر موضوع و مفاد صورتجلسه نداشت یک هدف داشت که آن را هم خود بر زبان آورد آماده شدن برای فرمانداری از مقاصد اصلی وی است که باید گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه. خودت را به مردم نشان دادی که واقعا به درد …..

 11. بافقی تعصبی می‌گه:

  فرماندار اگر نیامده حق داشته
  این جلسه و مسجد جامع که جای تبلیغات مجلس نیست
  دکترربابایی(معاون استاندار )از یکماه پیش استعفاکردکه کاندیدمجلس شودوبادیگران شرایط برابرى داشته باشد صباغیان تافته جدابافته است که می تواندازمسجد جامع که مکان عمومی است براى تبلیغات استفاده کند؟

 12. فرهاد می‌گه:

  مخالفت باساخت خانه کشتی .ندادن پروانه هتل.مخالفت با اب زاینده رود.وساختمان مرکزى سنگ اهن .ازخدمات آقای صباغیان است که باعوام فریبی مایه افتخارکارگران شده است.

 13. روح الله می‌گه:

  احسنت برآقای صباغیان
  آقای طالعی واقعا که کار زشتی کردید!!!!!!!!!!!!!!!!!