سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸:۲۵ قبل از ظهر

دیدار فرماندار با کارکنان جمعیت هلال احمر بافق

کد خبر: 57718
تعداد بازدیدکننده: 634
تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت روز جهانی هلال احمر فرماندار بافق به همراه بخشدار مرکزی از جمعیت هلال احمر شهرستان بازدید و با کارکنان این نهاد دیدار کرد .

فرماندار بافق با بیان اینکه عملکرد هلال احمر بر اصول بی طرفی و دور بودن از سلیقه ها و جناح بازی های سیاسی است، اظهار داشت: فعالیت اعضای جمعیت هلال احمر کمک به همنوع و خدمت رسانی بر اساس کرامت انسانی است.

“سید مهدی طلایی مقدم” با اشاره به اینکه شعار مقام معظم رهبری در سال جدید نقشه راه ما محسوب می شود، یادآور شد: باید با آحاد مردم به ویژه جوانان همزبان و همدل باشیم؛ ضمن اینکه در مسیر خدمت، ارتباط برقرار کرده و صبوری پیشه کنیم.

وی ضمن تبریک و گرامی‌داشت هفته هلال‌احمر، از جوانان، امدادگران و داوطلبان این جمعیت تقدیر و تشکر کرد و گفت: هفته هلال احمر بهانه ای است تا مردم و مسئولان بیشتر با خدمات، تلاش ها و زحمات این نهاد بشر دوستانه آشنا شوند.

گفتنی است در ادامه احداث پایگاه امداد جاده ای در مسیرهای منتهی به بافق ، جذب نیرو برای پایگاه امداد سه چاهون و مرکز و پیگیری احداث داروخانه هلال احمر از جمله مواردی که در این دیدار بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه این دیدار فرماندار بافق به همراه بخشدار مرکزی و رئیس جمعیت هلال احمر از سالن مدیریت بحران شهرستان بازدید کردند و از پیشرفت پروژه مطلع شد.

IMG_6900 IMG_6910 IMG_6920 IMG_6926