دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۲:۳۸ قبل از ظهر

نجات جان ۴ بیمار با اهدای عضو جوان بافقی

کد خبر: 57726
تعداد بازدیدکننده: 351
تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق شب گذشته با خانواده مرحوم “عباسعلی طالعی” که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده و دریچه های قلب ، کبد و کلیه ها خود را با موافقت خانواده اش به بیماران نیازمند عضو اهدا کرده و جان ۴ نفر را نجات داد، دیدار کرد.

“سید مهدی طلایی مقدم” در این دیدار ضمن عرض تسلیت و قدردانی از این خانواده نمونه، اهدای زندگی به یک فرد را معادل نجات یک جامعه دانست و گفت: فقط انسان‌های بزرگ می توانند در لحظات خطیر تصمیم‌های بزرگ بگیرند.

وی افزود : این اقدام خیرخواهانه شما مایه مباهات شهروندان و شهرستان است ،شما خانواده مرحوم با اهدای اعضای بدن فرزندتان به نیازمندان موجب نجات جان ۴ بیمار شدید و کار بسیار بزرگی انجام دادید.

گفتنی است این جوان که در اثر سانحه‌ تصادف دچار مرگ مغزی شده بود پس از انتقال به بیمارستان و تحت مراقبت های درمانی چند روزه پس از تایید مرگ مغزی و رضایت خانواده، اعضای وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

IMG_6931 IMG_6935 IMG_6938 IMG_6940

۲ نظر

 1. پرسنل کارخانجات لکوموتیو می‌گه:

  ما پرسنل و کارشناسان اداره مطالعات و پشتیبانی کارخانجات لکوموتیو بافق مصیبت درگذشت جانگداز جوان ناکام عباسعلی طالعی را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ان مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.
  بی شک این عمل خداپسندانه اقای طالعی مایه مباهات برای بافق و کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق می باشد و ما کارشناسان اداره مطالعات و پشتیبانی فنی کارخانجات بافق کمال تشکر و سپاسگذاری از اقای حسین طالعی (پدر مرحوم عباسعلی طالعی)همکار بازنشسته این اداره را داریم.

 2. علیرضاپورامینی می‌گه:

  دل فدای سر زلف تو که هر تاتارش

  خون بهای جگر نافه مشک ختن است

  جان نثار لب لعل تو که از غیرت او

  داغ غم بر دل خونین عقیق یمن است

  در غم شهدلبان شکرین تو مرا

  تن بیمار گدازان چو شکر در لبن است
  دوست عزیز اقای حسین طالعی قبول باشد انشاالله