سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶:۰۶ قبل از ظهر

حضورفعال شرکت فنی مهندسی بافق شهاب در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، تهران

کد خبر: 57802
تعداد بازدیدکننده: 549
تاریخ: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

1.
سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع وخدمات وابسته از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۴ به مدت چهار روز با حضور و مشارکت سازمان ها، نهادها و ده ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می¬ شود.
شرکت فنی مهندسی بافق شهاب به عنوان پیمانکار فعال در حوزه صنایع ریلی در این نمایشگاه حضور می یابد و دستاوردهای فنی و تخصصی خود ، از قبیل تعمیر و بازسازی موتور لکوموتیو ، بازسازی توربوشارژر، تعمیر و بازسازی ترکشن موتور، دمونتاژ و مونتاژ چرخ و محور لکوموتیو را به نمایش می گذارد.
در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، ده ها شرکت خارجی از دیگر کشورها از جمله آلمان، ترکیه، چین، اتریش، اسپانیا، مالزی، هند، هنگ کنگ و ایتالیا تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.
مکان : محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران
سالن شماره : ۹-۸ – غرفه شماره : ۱۴ شرکت فنی مهندسی بافق شهاب

2

3

۳ نظر

  1. مهدی الف می‌گه:

    شرکت در چنین نمایشگاه بین المللی بسیار خوب است.ولی شرکت بافق شهاب پرسنل ومهندس مجرب که استخدام خود شرکت باشد ندارد.از نیروی کار راه اهن استفاده میکند .که جهت پیشرفت شرکت فایده ای ندارد.شرکت بافق شهاب باید از شرکتهای داخلی که قطعه سازند یا اینکه تجربه خوبی درباز سازی لکوموتیو دارند تجربه کسب کند .متاسفانه همیشه مدیران ان میگویند ما همه کاری بلدیم.این اشتباه است.

  2. حامد محمدی می‌گه:

    حضور در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی نشان از بخشی توانمندیهای فنی و مهندسی و کارآمدی و سرافرازی شرکت بافق شهاب در عرصه صنعت بوده و میباشد.
    به امید موفقیت روز افزون و پیشرفت های فنی و مهندسی هر چه بهتر و تمام تر در شرکت بافق شهاب .