شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷:۱۷ قبل از ظهر

دیدار فرماندار و رئیس شورای شهر بافق با معاون اول رییس جمهور

کد خبر: 57819
تعداد بازدیدکننده: 169
تاریخ: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ ظهر امروز در حاشیه سفر معاون اول رییس جمهور با استان یزد ، فرماندار و رئیس شورای شهر بافق با ” اسحاق جهانگیری” معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است در این دیدار در خصوص برخی از مسائل شهرستان از جمله مباحث مربوط به ۵/۲۸ درصد سهام شرکت سنگ آهن ، حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان ، سرمایه گذاری در آنومالی های شرکت سنگ آهن و ایمدرو متعلق به دولت با هدف جلوگیری از خام فروشی ، تمدید و ادامه فعالیت گندله ۵ میلیون تنی مجتمع صنعتی فولاد و آهن بافق ( فولاد ابویی) در بافق مطرح شد که جهانگیری ، معاون اول ریاست جمهوری به منظور تحقق حقوق شهرستان قول بررسی ، پیگیری و مساعدت داد.

333333

۷ نظر

 1. داود خ.ش.م می‌گه:

  ۱- آنطور که من یادم است ، در سال گذشته آقای جهانگیری نامه ای برای لغو خصوصی سازی صادر کردند که به هیچ جایی نرسید .
  ۲-فعلا که دولت اعتدال !!!! همه ی هم و غمش توافق با آمریکایی هاست و به هیچ چیز دیگری توجه ندارد . توافقی که حتی اگر به مرحله ی امضا هم برسد ، هیچ تضمینی برای اجرای آن وجود ندارد . از همان روزی که آقای روحانی کاندید انتخابات شدند ، ما گفتیم که ایشان ۲۰ سال در راس بالاترین نهاد امنیتی بودند و اگر قرار بود در فضای سیاسی ایران،تغییری ایجاد کنند تا کنون شاهد این تغییرات می بودیم . همه می دانند که توسعه ی اقتصادی در ایران بدون تغییرات سیاسی ممکن نیست .
  ۳-عده ای می گویند با مذاکراتی که مصدق زمان !!!! -یعنی اقای ظریف – انجام دادند حقوق ملت تثبیت شد و سایه ی جنگ هم از کشور دور گردید . ابتدا باید توضیح داده شود منظور از حقوق ملت چیست ؟ و در محله ی بعد هم مشخص است که سایه ی جنگ بر ملت ایران بیشتر از گذشته وجود دارد .قبلا تنها آمریکا ما را تهدید نظامی می کرد ولی در شرایط فعلی ، کشورهای عربی نیز ائتلافی برای مقابله با ایران تشکیل دادند .
  ۳- ایران در شرایط فعلی کارت بازی قدرتهای بزرگ شده است . آمریکا با گرفتن ژست دوستی با ایران،اعراب را تحریک می کند تا سلاح بیشتری برای مقابله با ایران بخرند . از طرف دیگر روسیه نیز هر از گاهی بحث تحویل اس ۳۰۰ را مطرح می کند تا امتیازات لازم را از غرب بگیرد .
  ۴-مطمئنم ، مسیر فعلی به جای خوش آیندی ختم نخواهد شد . چه توافق بشود و چه نشود .

 2. محمود می‌گه:

  امیدواریم این وعده های آقای جهانگیری مثل وعده های سایرین نشود وعملی باشه

 3. سید حسینی می‌گه:

  از فرماندار و اعضای شورای شهر تشکر می کنم. مطمئن باشید هر چیزی که پشت آن پیگیری باشد موفقیت حتمی خواهد بود

 4. حسن غصه خور می‌گه:

  فرماندار محترم ممنون از پیگیریتان. مواظب معاونت باش

 5. مطلع با انصاف می‌گه:

  زمان مشخص می کند بافق چگونه به حقش خواهد رسید.