سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹:۱۴ بعد از ظهر

بازدید جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از مرکز نگهداری معلولان ذهنی نیلوفر

کد خبر: 57925
تعداد بازدیدکننده: 445
تاریخ: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

همزمان با هفته هلال احمر تعدادی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان بافق ضمن تهیه هدایایی از مرکز نگهداری معلولان ذهنی بازدید کردند .
در این مرکز در حال حاضر ۴۵ معلول ذهنی نگهداری می شوند اعضای جمعیت هلال احمر از زحمات پرستاران وکارکنان خدوم این مرکز قدر دانی کردند .

IMG_8371

IMG_8361

IMG_8356

۷ نظر

 1. جوان بافقی می‌گه:

  این رو میگویند کار ،نه اینکه دست همدیگر رو بگیرید حلقه تشکیل بدین

 2. حسن پور می‌گه:

  جوان بافقی عزیز.تشکیل حلقه که اطراف نقشه یمن صورت گرفت کاری نمادین از جوانان و نوجوانان عضو هلال احمر بود.معمولا جوانان بخاطر ابراز احساستشان نسبت به موضوعی این اقدامات رو انجام میدن. البته تشکیل زنجیره انسانی حمایت از یمن در سایر نقاط کشور هم توسط اعضای هلال احمر صورت گرفته است.طبیعی است که هر کس به هر طریق که میتواند انزجار خود رو از به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه یمن اعلام کند.جوانان و نوجوان با تشکیل زنجیره انسانی.تشکیل نمایشگاهها و غیره.داوطلبان هلال هم با کمکهای نقدی و امادگران و پزشکانه هلال احمر هم با امادگی جهت اعزام احتمالی و….

 3. محتاط می‌گه:

  بنده به نوبه خودم از جوانان و نوجوانان بافقی که به هر طریق ممکن از حوادث ددمنشانه در یمن ابراز انزجار میکنند. تشکر میکنم.هر حرکتی در این راه ثواب دارد. هر کس به اندازه وسع و توان خودش. طبییعی است که کسانی همچون جوان بافقی با بعضی برنامه ها قانع نشوند. اما نفس کار عالی است.دمتون گرم هلالیها. این هفته گل کاشتید

 4. محسن می‌گه:

  هلال دوست داریم.هر کاری از دستتون بر میاد برای یمن بکنید.

 5. اعضای هلال می‌گه:

  جوان بافقی
  ما همه کارمون درسته از تشکیل حلقه صلح بگیر تا بازدید از آسایشگاه و هزارتا کار با ارزش دیگه که توی هلال انجام میشه و اینجا نوشته نمیشه . شما یه فکری برای خودت بردار

 6. جوان می‌گه:

  سلام
  دوست من اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر رو از اطلاع داری؟؟؟
  میدونی نجاتگران هلال احمر بدون هیچ گونه چشمداشتی و بی منت به کمک آسیب دیدگان میشتابند؟؟
  اصلا نمیخواستم جوابتو بدم ولی تو زیاده روی میکنی .
  همشهری عزیز در هرکاری اول فکر کن بعد حرف بزن

 7. جوان بافقی می‌گه:

  یکی مثل آقای حسن پور با صبر ومتانت و کظم غیظ جواب جوان رو میده و یکی مثل اعضائ هلال که میگه همه کارمون درسته و کاملا مشخصه از روی عصبانیت نوشته شده شما که تحمل دو کلمه انتقاد رو نداری ادعا هم میکنی کارت درسته ؟