چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹:۰۵ بعد از ظهر

جوان خوش استعداد بافقی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شد

کد خبر: 57936
تعداد بازدیدکننده: 501
تاریخ: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

این جوان ۱۷ ساله بافقی کسی نیست جز حمید فتوحی ساکن خیابان امام رضای بافق .
همان نوجوانی که بازی فوتبال را از زمین خاکی کوچه و محله خود آغاز کرد با دوستانش تیمی تشکیل می دهد و پس از مدتی وارد تیم سنگ آهن بافق می شود.
استعداد فوق العاده این نوجوان بافقی باعث می شود خیلی زود به تشخیص مربیان وارد تیم بزرگسالان سنگ آهن شود
این بازیکن بافقی چندسال پیش در مسابقات زیر سیزده سال غرب آسیا بسیار خوش می درخشد و امروز موجب افتخار ورشکاران و ورزش دوستان بافقی است که توانسته است با دعوت شدن به اردوی تیم ملی نام این شهر را در عرصه های ملی و به زودی بین المللی پرآوازه کند.
جا دارد از همه مربیان و مدیرانی که در پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان بافق تلاش می کنند خصوصا مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و مدیر و مسؤلان باشگاه آهن بافق تقدیر و تشکر شود .

………
استعدادیابی و انتخاب نهایی رده نهایی جوانان در سه مرحله با حضور ۵۰ نفر زیر نظر تعدادی از مربیان و استعدادیابان برجسته استان یزد برگزار و در نهایت سید دانیال فاطمی ، محمد امین زارع ، حسین کریمی ، امیر حسین مختاری ، محسن حسینی ، امیر حسین شیخ الاسلامی ، محمد حسین دهقان ، حمید فتوحی ، مرتضی آقائیان و صادق خیراندیش انتخاب شدند .
مرحله دوم استعداد یابی بصورت منطقه در اراک برگزار می شود که امیدواریم جوانان شایسته یزد برای اردوی تیم ملی جوانان انتخاب شوند

۷ نظر

 1. امیر می‌گه:

  استعداد حمید تو آموزش وپرورش شکوفا شد در سنگ آهن رشد کرد

 2. جوان بافقی می‌گه:

  هر که نان از عمل خویش خورد هرچی در بیاری حقته

 3. معلم ورزش می‌گه:

  ضمن تبریک به آقای حمید فتوحی، انشالله در اردوی اراک نیز موفق باشد.

 4. تفکری می‌گه:

  باسلام.ضمن تبریک به آقای حمید فتوحی. از روابط عمومی اداره ورزش انتظار بیشتری میرود. باید روی این اخبار بیشتر کار کنند تا باعث انگیزه شود.

 5. امیر حسین باقری می‌گه:

  سلام ضمن تبریک خسته نباشید* نباید زحمات مربی رضا را فراموش کرد*(دایی رضا)

 6. سرپرست تیم جوانان سنگ اهن می‌گه:

  سلام ضمن تبریک ویژه به اقای فتوحی واانتخاب ایشان در اردوی اراک وراهیابی ایشان به مرحله بعد جادارد ازسرمربیان خوش اخلاق وخوب تیم جوانان اقای رضاغلامزاده وبزرگسالان اقای جعفرکوشکی که درتیم سنگ اهن فعالیت دارندکه درتمام امورزندگی به خداتوکل دارند تشکرویژه کنم

 7. محسن می‌گه:

  سلام .تبریک به حمید فتوحی بابت این افتخاروتشکر از حمیدمیرعلمی بابت کشف این استعداد