یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲:۰۳ بعد از ظهر

خر بعضی ها از پل گذشته می گویند دیگرفعالیت کارگروه رسمیت ندارد!!!

کد خبر: 57948
تعداد بازدیدکننده: 254
تاریخ: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

به دنبال اعتراضات و تعطیلی سنگ آهن صورت گرفته توسط کارگران سنگ آهن بافق در تابستان گذشته ، کارگروه مطالبات مردمی شکل گرفت. طی جلساتی که این کارگروه با مسئولین استان و شهرستان داشت مقرر شد پیگیری های لازم در رابطه با توقف خصوصی سازی ۲۸/۵درصد از سهام سنگ آهن ، اهدای ۱۵ درصد از سهام به شهرستان در جهت توسعه و ابادانی شهرستان، شرکت مسئولین استانی و شهرستان در جلسات پاسخگویی کارگروه که هر دو ماه یکبار برگزار میشود، صورت پذیرد.

اما بعد از گذشت قریب به نه ماه هنوز هیچ نتیجه ی شفافی از اقدامات انجام شده در اختیار مردم قرار نگرفته است.

خبرنگار بافق پویا طی تماس تلفنی از میرمحمدی استاندار در رابطه با این سه مسئله سوال پرسید.

میرمحمدی در رابطه با نتیجه های حاصل شده در رابطه با بحث ۲۸/۵ درصد گفت: تصمیمی که در رابطه با این موضوع یعنی ۲۸/۵ درصد در شورای تامین استان گرفته شده است را مدتی پیش به فرماندار بافق ابلاغ نمودیم و میتوانید از فرماندار نتیجه را جویا شوید.

استاندار ضمن غیر قانونی خواندن ۱۵ درصد اعلام کرد: هیچ پیگیری در رابطه ۱۵ درصد صورت نگرفته است و ما هیچ اقدامی خلاف قانون باشد پیگیری نداریم.

وی در پاسخ به علت عدم حضور نماینده استانداری در جلسات پاسخگویی کارگروه گفت: ما کارگروهی نداریم ، کارگروه قبل از تشکیل شورای تامین وجود داشت و بعد از آن کارگروه نداریم. کارگروه اصلا رسمیت ندارد زیرا نماینده کارگران باید انتخاب شود تا بتوانیم طبق قانون به کارگروه رسمیت دهیم .

۱۴ نظر

 1. علی می‌گه:

  آنروزی که به آقای صباغیان گفتند اینها بازی است و بعضیها از ترس از دست دادن پستشان اینگونه شتاب زده به بافق آمده اند را یادشان بیاید،کاش آنروز ایشان گول این بازیگران را نخورده بودند تا الان این حرفها را نمی شنیدیم.

 2. عاشق بافق می‌گه:

  خدا حق ما را میدهد

 3. رسول می‌گه:

  تعجبم که چرا به این آسانی دارند اعتماد مردم را از خودشان سلب میکنند

 4. مطلع با انصاف می‌گه:

  چندین جا این آغا مکتوب در حضور مقامات استانی امضا کرده همونو پیشو بگیرید موفق خواهیدبود.

 5. قانعی می‌گه:

  این هم از مدیران دولت تدبیر و امید.

 6. سلام می‌گه:

  آقای سید محمد میرمحمدی استاندار محترم یزد
  فقط به ما مردم بافق بگو چرا با نمایندگان ما که برای ما احترام دارند این نحو صحبت میکنید.واقعا چرا؟
  آیا از فردا قیامت خود نمیترسید؟

 7. قانون می‌گه:

  آقای استاندار که میگیوئید قانون !!!!!!!
  لطفا D19 ما را که غیرقانونی اردکانی ها گرفتند شما لطف کنید قانونی به ما برگردانید.
  اینه دیگه چرا بیخیال شدید؟
  دو صد گفته چون نیم کردار نیست.

 8. مهدی می‌گه:

  این اقای استاندار محترم فقط ادعای اعتدال وعدالت دارند عدالت چیست مگر خواسته مردم بافق چیست غیر از احقاق حق خودشان است چرا توجهی به خواست قانونی مردم بافق نمیکنند فقط حرف از عدالت و تدبیر و امید میزنند اقای استاندار محترم چرا بی توجهی میکنند .

 9. حسنعلی فتوحی می‌گه:

  آقای استانداراردکانی گویا نماینده اردکان وتنها مدافع حقوق اردکان است وهیچ توجهی به سایر شهرهای استان ندارد وظرف چندماهی که استاندارشده هرمسئولی که به استان یزد میاد اول به اردکان سفر می کنه اری این است عدالت که یک شهرستان چهل هزار نفری یک نماینده دارد تا بتواند هربی عدالتی میخواد انجام دهد آری این است معنا ومفهوم عدالت مردم بدانیدإإإإإإ

 10. بچه مهديه می‌گه:

  بابا بیخیال استاندار محترم شوید بنده خدا اصلا پولی نگرفته دلشم به پستش بند نیست اصلا.داره شبانه روز زحمت میکشه نمیبینید چقدر پوست و استخوون شده بنده خدا ,…. بابا بنده های خدا چیکار به پست و شهرت و مال دنیا دارن بنده های خدا به معنای واقعی کلمه مومن و مسلمان هستند جونشون برای پست نه, اصلا ,برای خدمت به خلق خدا در میره,پارتی بازی ابداااا مال مردم خوری ابدااااااا حق و ناحق اصلا حرفش را نزنید ابداااااااااااااااااااا . بنده های خدا دیگه چکار کنند برای توسعه کشور فولاد را دادند به … گمرک تقدیم کردند به….. دی ۱۹ رفت به ….. معدن را بردن….و خیلی چیزای دیگه. بنده های خدا مسئولین زحمت کش شهرمون کم بود خودشون اتش بزنن, اگه مردم نبودند شاید یک کاری دست خودشون میداد ند خوب شد مردم بودن اونجا دیدند. …, اگه دروغ میگم خدا کورم کنه یهو نگید امین…….

 11. منتظر می‌گه:

  در سرزمینی که حاکمان دروغ بگویند ابرها میآیند وبدون آنکه ببارند میروند کورش کبیر .

 12. روح الله می‌گه:

  احسنت بر کامنت ۱۱ (منتظر)
  خیلی ممنون

 13. شهروند می‌گه:

  آقای میرمحمدی حداقل شال سبز را ازگردنت بردار …سیادت وحضرت زهرا حرمت دارند

 14. بافقی می‌گه:

  با این کارها دارند برای دور دوم رییس جمهور رای جمع میکنند.