چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸:۵۹ قبل از ظهر

صدای مهیب انفجار جمعه شب در بافق به چه خاطر بود؟

کد خبر: 57973
تعداد بازدیدکننده: 210
تاریخ: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

جمعه شب در بافق اتفاق عجیبی رخ داد. صدای وحشتناک انفجار چند بمب دست ساز شنیده شد . صدایی که تعداد زیادی از مردم را از خواب بیدار کرد و آنها را سراسیمه به کوچه کشاند. صدایی که هیچ کس دقیق نمی دانست چیست و به چه خاطر است.روز شنبه هم همه جا صحبت از این صدای وحشناک بود برخی می گفتند به خاطر این صدا دیگر نتوانسته ایم تا صبح بخوابیم. یکی می گفت از آشنایانمان به خاطر ترس لکنت زبان گرفته. و پیرزنی می گفت از وقتی این صدای انفجار را شنیدم دیگر پایهایم توان حرکت ندارد.
اما اصل ماجرا چه بود؟برخی می گفتند احتمالا شادی طرفداران یکی از تیمها که در شهرآورد تهران برنده بازی شده خواسته اند از خود شادی به در کنند و به این صورت آتش بازی راه انداخته اند .
دیگری می گفت احتمالا آتش بازی نبوده و نورافشانی به خاطر شب عید مبعث بوده که برخی تازه ساعت یک نیمه شب یادشان آمده باید جشن بگیرند.
یکی می گفت نه آقا این بمبهای دست ساز در یک عروسی منفجر شده و اصلا چون داماد غیر بافقی بوده شخصا آنها را از شهر خودش به بافق آورده تا با انفجارشان روی هوا به همه بگوید امشب شبشه؛ عروسی داریم…
و اما
یکی از مسؤلین نیروی انتظامی شهر کلا از این اتفاق اظهار بی اطلاعی کرد و گفت هیچ شکایتی در این خصوص به ۱۱۰ گزارش نشده!!
به نظرتان چه کسی باید پاسخگوی آرامش و آسایش مردم باشد؟
آیا به هر دلیلی که ذکر شد و شاید بتوان به آن اضافه کرد می توان از مردم سلب آسایش کرد؟
آیا این حرکت دارد می گوید در نیمه شعبان امسال از این دست حرکتها را بیشتر شاهد خواهیم بود؟
آیا…؟

۲۰ نظر

 1. ط.س. می‌گه:

  سلام خسته نباشید.
  والا این دیگه چی نوعش بود… ما هم توی خونه یه لحظه فکر کردیم داعش حمله کرده صدای تیرو تفنگ می یومد. از طرفی هم بچه ها می گفتن یکی پرید توی خونه. همه درارو قفل کردیم.
  نصف شب مردم آزارن؟!!!!!!!!

 2. علی می‌گه:

  به نظرتون آیا این زوج که اول زندگیشون را با هزاران نفرین و فحش شروع کردن خوشبخت میشن؟؟؟؟

  • امیر می‌گه:

   در شهر پیچیده که صدای مذکور به خاطر ازدواج زوج ۳۲ و ۳۱ ساله ای بود که جمعه شب ازدواج کردند ، اما به هیچ وجه در عروسی این دو زوج از مواد منفجره استفاده نشد . صدای انفجار شنبه شب شنیده شد و احتمالا در شبهای آتی و مخصوصا در ایام نیمه ی شعبان بیشتر خواهد شد .
   باتشکر

 3. بافقي می‌گه:

  با سلام
  مسئولین باید برای این هنجار شکنی ها فکری بکنند ازادی هم حدی دارد.پس اقتدار کجاست؟

 4. مخالف خصوصي سازي می‌گه:

  جهت اطلاع اون مسئول نیروی انتظامی بگم که خودم در ساعت ۱ تا ساعت ۱/۲۰ دقیقه چندین بار با ۱۱۰ تماس گرفتم ولی اشغال بود احتمالا” …!!!!

 5. جوان بافقی می‌گه:

  کسی شکایت نکرده معلوم آقا پلیسه هم خواب بوده ؟

 6. حسنی می‌گه:

  بمبهای دست ساز در یک عروسی توسط فردی نظامی بنام .ق.ک. منفجر شده و لازم است ارگان مربوطه نامبرده را برای ایجاد مزاحمت در نصفه های شب مورد بازخواست قرار دهد.چرا رک نمی نویسید که موضوع چه بوده؟

 7. مهدی می‌گه:

  از مأموران امنیتی تقاضا میشه در این خصوص پیگیری و نتیجه را به مردم اطلاع بدن و از سرپوش گذاشتن بر این ماجرا جدا بپرهیزند و با کسانی که این جور خودسرانه و خودخواهانه با آرامش و امنیت مردم بازی میکنند برخورد کنند

 8. رنجبر می‌گه:

  سلام
  ما که نصف شب چند بار به پدر و مادر بانیان این صدای وحشتناک که باعت ترس و حشت مردم شد ند دعای خیر نتار کردیم

 9. ناشناس می‌گه:

  نتیجه عدم برخورد قاطع با بانیان این ماجرا , بی اعتمادی مردم به مسؤولین و تکرار مجدد آن را در پی خواهد داشت . نه تنها برخورد در این خصوص بلکه برخورد با اونهایی که با صدای موسیقی آرامش را ازمردم میگیرن

 10. م . ف می‌گه:

  از نیروی انتظامی و مسئولین خواهش میکنیم منتظر گزارش و شکایت مردم نباشند مردم خیالشون راحته که اونها بیدارن و به وظیفشون عمل میکنن , خدا هدایت کنه مردم آزار و و اگر هدایت نمیشن لعنتشون کنه

 11. نقی می‌گه:

  همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

 12. محمد می‌گه:

  با سلام
  من تعجب میکنم که نیروی انتظامی گفته کسی شکایت نکرده چون من و پدرم دو بار زنگ زدیم و از اینکار شکایت کردیم ولی وقتی رفتیم سر صحنه عروسی دیدیم اصلا پلیسی نیومده بود!!!!!!!!!!!!!!

 13. علیرضاپورامینی می‌گه:

  فردی خدمت کریم خان زندوکیل الرعایارفت وگفت دزدبمالم زده خان فرمودکجابودی گفت درخواب بودم گفت چراخواب بو دی که دزدت بزندان فردگفت چون خیال میکردم توبیداری نگوکه توازمن غافلتربودی /خیلی جالب است مسوول امنیت شهر میگویدشکایتی نیامده /وامصیبتاوامصیبتا

 14. بافقی می‌گه:

  با سلام پلیس ۱۱۰ راس ساعت ۱:۱۵ بامداد در محل حاضر شد و کل مردم در اول خیابان مهدیه تجمع کرده بودن که این چه نوع عروسی هست که باعث مردم ازاری شده هست در ضمن شماره ۱۱۰ بافق در آن شب مشغول بود .

 15. بافقی می‌گه:

  فردموردنظر(قا.کا)بایدمجازات شود

 16. بافقي می‌گه:

  حالا چیزی که شده دیگه اعتراض نکنید به دل مردم یمن برسید که مدتی آسایش ندارن خدا عاقبت همه را بخیرگرداند

 17. سعید می‌گه:

  تازه اقای ق.ک که انفجار را درست کرده در عروسی رقص قشنگی هم میکرد کجا بودید ببینید

 18. روح الله می‌گه:

  باسلام خدمت آقای پورامینی
  احسنت بر شما