چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۵:۴۶ قبل از ظهر

نشست ستاد بزرگداشت سوم خرداد، سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد بافق

کد خبر: 58188
تعداد بازدیدکننده: 104
تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نشست برنامه ریزی برگزاری مراسم سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و چهاردهم و پانزدهم خرداد سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در محل فرمانداری بافق با حضور امام جمعه و فرماندار بافق و جمعی از اعضا این ستاد برگزار شد.

“سید مهدی طلایی مقدم”در این جلسه ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و یاد و خاطره امام راحل (ره) گفت:تلاش در جهت برگزاری سالگرد ارتحال امام عظیم الشان و سالروز فتح پیروزمندانه خرمشهر نه از سر وظیفه و قانون بلکه از سر عشق و احترام است.

وی با بیان اینکه همه باید تلاش کنند تا برنامه هایی بزرگ و در شان این مناسبت ها برگزار شود تصریح کرد: امام راحل عظیم الشان به کشور و مردم ما عزت و افتخار داد وبا احیای اسلام به مسلمین جهان عزت بخشید و با برپایی نظام جمهوری اسلامی،در مقابل هیچ قدرتی سرخم نکرد.

فرماندار بافق ادامه داد: مردم بواسطه ی تراز بالای فرهنگی و مذهبی خود هیچگاه در این گونه مراسمات کم نمیگذارند و به واسطه ی این ظرفیت معنوی که در مردم استان وجود دارد باید برای اعزام علاقه مندان به مرقد مطهر امام (ره) اقدامات لازم و مناسب از سوی ارگان های زیربط صورت گیرد.

” رضا جمالی” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در این نشست با اشاره به برنامه های این ایام در شهرستان بافق گفت: غبار روبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، نواختن زنگ ایثار و شهادت و اجرای برنامه های فرهنگی ، بصیرتی و.. از جمله برنامه های هفته ایثار و شهادت می باشد.

گفتنی است در ادامه این نشست، اعضاء دیدگاه ها و نظرات خود را در رابطه با هرچه باشکوهتر شدن این مراسم اعلام کردند.

 

IMG_7342 IMG_7344 IMG_7338 IMG_7339 IMG_7337 IMG_7331