سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲:۲۸ بعد از ظهر

از نانوایان نمونه شهرستان بافق تجلیل شد

کد خبر: 58198
تعداد بازدیدکننده: 130
تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ درحاشیه نشست توجیهی که پیرامون راه اندازی سامانه الکترونیکی ثبت و سفارش خرید آرد برای نانوایان و خبازان بافق که با حضور معاون فرمانداربافق،جمعی از نانوایان و متصدیان مراکز تولید و توزیع آرد و نان ، رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت در محل این اداره برگزار شد، از دو نانوای نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

معاون فرماندار بافق در این آیین با اشاره به اهمیت جایگاه نانوایان در سطح جامعه اظهار داشت: نان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مواد سبد غذایی مردم را تشکیل می دهد و به همین دلیل شغل نانوایان جایگاه و منزلت ویژه ای در بین افراد جامعه برخوردار است.

“محمد علی طالعی” در ادامه گفت: نانواهایی که در زمینه ارتقای کیفیت نان و خدمت‌رسانی مناسب به مردم شهرستان تلاش بیشتری داشته‌اند تجلیل شده‌اند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه نانوایی های شهرستان در اولویت گاز کشی نسبت به دیگر اماکن هستند افزود: در مناطقی که زیرساخت های گازکشی فراهم شده و کار لوله گذاری و نصب علمک به پایان رسیده است نانوایی ها در اولویت واگذاری انشعاب گاز هستند.

طالعی در پایان آموزش نانوایان ، رعایت سهمیه مصرف آرد و تعطیلی مجاز نانوایی و افزایش کیفیت پخت نان را خواستار شد.

گفتنی است در پایان این نشست نانوایان و متصدیان صنف نانوایی ضمن ارائه راهکار های افزایش کیفیت نان مشکلات وکمبود های این بخش را بیان نمودند که معاون فرماندار بافق برای رفع این مشکلات قول مساعدت و پیگیری داد.

IMG_7486 IMG_7493 IMG_7495 IMG_7508 IMG_7510

۱ نظر

  1. حسین اسدی پور می‌گه:

    آقای مهندس رنجبرکارخوب وپسندیده ای راانجام داده اید.موفق باشید