جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸:۴۰ قبل از ظهر

اگر ادعا داریم که پل ارتباطی بین مدیران و مردم هستیم باید کوتاهترین و مطمئن ترین پل ارتباطی باشیم

کد خبر: 58250
تعداد بازدیدکننده: 110
تاریخ: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴

Hamsrbbvsommbbfg-69.JPG-300x186

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن، در گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی درسالن همایش های این شرکت واقع در شهرک آهنشهر بافق برگزار شد پاک طینت ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه اظهار داشت: امسال بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال ” دولت و ملت، همدلی و هم زبانی” نامگذاری شده و شایسته است روابط عمومی ها برای تحقق این فرمایش رهبر معظم انقلاب به وسط میدان بیایند، زیرا همدلی در ذات وظایف روابط عمومی هاست.
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در ادامه با اشاره به نقش پل بودن روابط عمومی ها در ارتباطات درون و برون سازمانی گفت: اگر ادعا داریم که پل ارتباطی بین مدیران و مردم هستیم باید کوتاهترین و مطمئن ترین پل ارتباطی باشیم. اگر روابط عمومی ها بتوانند در بخش های تخصصی نیازهای مدیران خود را پاسخگو باشند قطعا مورد توجه مدیران قرار می گیرند.

وی افزود : روابط عمومی ها بعنوان پیوند دهنده بین مسئولان و مردم نقش مهمی در ایجاد همدلی و هم زبانی بین ملت و دولت دارند و این مهم زمانی تحقق می یابد که نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.
پاک طینت امسال را سال تکاپوی بیشتر روابط عمومی ها دانست و تاکید کرد: روابط عمومی ها باید مطالبات مردم به صورت هدفمند و نظام مند و در چارچوب قانون به مسئولین و دولتمردان منتقل کنند و آنچه دولتمردان می گویند را نیز به گونه ای معنی و تفسیر نمایند که برای عموم مخاطبان و مردم قابل فهم باشد.

در پایان همایش روابط عمومی های استان یزد، مدیران و کارشناسان روابط عمومی از قسمتهای مختلف شرکت سنگ آهن نظیر پیت استخراج، کارخانه آگلومراسیون، طرح گندله سازی و فولاد بافق بازدید نمودند.