چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷:۱۵ بعد از ظهر

بازدید معاون فرماندار بافق از فراخوان حفظ و انسجام بسیجیان گردان امام حسین (ع)

کد خبر: 58315
تعداد بازدیدکننده: 121
تاریخ: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛همزمان با سوم خرداد ماه سالروزعملیات شکوهمند و غرور آفرین بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر فراخوان حفظ و انسجام بسیجیان گردان امام حسین (ع) با حضور معاون فرماندار بافق و جمعی از بسیجیان در محل بقعه متبرکه قاضی میرجعفر این شهرستان برگزارشد.

معاون فرماندار بافق در این گردهمایی با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز فتح خرمشهر به بیان جایگاه و اهمیت آمادگی نیروهای بسیجی در جامعه پرداخت و تاکید کرد: بسیجیان باید با حفظ انسجام و توانمندی خود در تمامی عرصه های جامعه وارد شوند و همچنان که بسیجیان سالهای دفاع مقدس با حضور در جبهه های حق علیه باطل از آرمان ها و ارزش های نظام اسلامی با خون خود دفاع کردند بسیجیان امروز نیز باید با جنگ نرم دشمنان مقابله نمایند.

“محمدعلی طالعی” در ادامه به بیان برخی ازاقدامات و فعالیت های شوم گروهک های تروریستی در منطقه خاورمیانه بویژه علیه کشور ایران اشاره کرد و بیان داشت: بسیجیان امروز باید با قدرت در صحنه جنگ نرم دشمنان وارد شوند و در مقابل با شبیخون فرهنگی دشمنان مقاومت کنند.

وی همچنین تاکید کرد: دفاع از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه شرعی و دینی ماست و بر هر فرد ایرانی به ویژه مسلمان که در این کشور زندگی می کند واجب است که از آرمان ها و ارزشهای دینی و انقلابی خود دفاع کند.

طالعی در ادامه حضور آگاهانه بسیجیان در عرصه فضای مجازی در جلوگیری از توطئه های دشمنان ، بصیرت بخشی وآگاه سازی افرد جامعه از توطئه های دشمنان توسط بسیجیان ، همچنین حضور در عرصه های مختلف جامعه را خواستار شد.

معاون فرماندار بافق در پایان به سوالات بسیجیان در مورد مسائل روز شهرستان از جمله روند اجرای فعالیت های عمرانی و بهداشتی و صنایع جوارمعدنی پاسخ داد.

“سید محمد حسینی” فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان بافق در ادامه هدف از برگزاری فراخوان یکروزه بسیجیان را حفظ انسجام ،ایجاد آمادگی های عمومی در نیروهای بسیجی، وهمچنین بالابردن توان رزمی بسیجیان عنوان کرد و گفت : پیاده روی نیروهای بسیجی و برگزاری کلاس های آموزشی و عقیدتی و رژه موتوری بسیجیان در سطح شهر از جمله برنامه های این فراخوان یکروزه می باشد.

 

IMG_8699 IMG_8697 IMG_8695 IMG_8691