جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰:۰۷ بعد از ظهر

برگزاری نشست ارتباطات همدلی همزبانی در بهزیستی بافق

کد خبر: 58329
تعداد بازدیدکننده: 122
تاریخ: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی بهزیستی بافق صبح روز شنبه دوم خرداد نشستی تحت عنوان ارتباطات – همدلی و همزبانی با حضور پرسنل محترم بهزیستی و موسسات در سالن اجتماعات بهزیستی بافق برگزار گردید
.
در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید توسط مسئول فرهنگی بهزیستی تلاوت شد ودر ادامه سخنران جلسه محمد علی پور فلاح( مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافق) به ایراد سخن پرداخت.
سخن پیرامون ارتباطات – همدلی و همزبانی چنین شروع شد که ارتباط نقش بسزایی در همدلی و همزبانی و همچنین در جدایی و تنهایی و تفرقه دارد.
مسیر سخن ادامه پیدا کرد به خوبی ها و فواید ارتباط در قالب فضاهای مجازی اعم از سایت ها و نرم افزارهای ارتباطی به شرط شناخت و استفاده مناسب که منجر به برقراری ارتباط مناسب متقابل خواهد شد و همچنین بدی ها و مضرات آن که سوء استفاده از هویت افراد و ایجاد روابط منفی را در پی دارد.
محمد علی پورفلاح در بخش دیگری از سخنان خود امکان ناپذیر بودن جدا کردن افراد از تکنولو‍‍‍‍‍‍ژی و وسایل ارتباطی را متذکر شد وبیان داشت دنیای امروز دنیای ارتباطات سریع است وبه نظر می رسد بهترین راه: معرفی آسان/ ایجاد شناخت و راه صحیح استفاده باشد که این خود نیازمند همت و نهضت همگانی وخصوصا رفاقت بیشتر بین والدین و فرزندان است برای مثال معرفی سایت ها و بازی های رایانه ای مناسب و شراکت خانواده ها با فرزندان در بازی های فیزیکی و مجازی/آموزش توسط آموزش و پرورش/نظارت دقیق و نرم توسط پلیس فتا.
سخنران در پایان بیانات خود خواستار همکاری و هماهنگی با هم در جهت رفع نگرانی های مضرات فضای های مجازی با تبلیغ و دادن راهکارهای کاربردی مبنی بر جذب به
استفاده صجیج افراد از این فضاها شد.
DSC07972

DSC07962

DSC07969