سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱:۵۴ قبل از ظهر

متهمان خرید با چک پول تقلبی در بافق دستگیر شدند

کد خبر: 58416
تعداد بازدیدکننده: 120
تاریخ: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴

فرمانده انتظامی شهرستان بافق اظهار داشت: با توجه به حضور تعدادی از مغازه داران شهر به اداره پلیس و اعلام شکایت مبنی بر اینکه دو خانم با چک پول های تقلبی اقدام به خرید کرده و از محل متواری شده اند بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ “فرهاد بیگلری”ادامه داد: با تحقیقات پلیس بافق مشخص شد این دو خانم که غریبه هستند با حضور در مغازه های شهر، با عجله و شتاب اقدام به خرید کرده و پس از پرداخت ایران چک ۵۰ هزار تومانی و تحویل گرفتن مابقی پول خود سریع از محل متواری شده اند.

وی افزود: تحقیقات گسترده ماموران پلیس این نتیجه را در برداشت که متهمان با یک دستگاه خودرو سواری “سمند” سفید رنگ در سطح شهر حاضر شده اند.

بیگلری افزود: گشت های پلیس با حضور در نقاط حساس شهر، خودرو مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند و دو متهم را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

وی گفت: متهمان در بازجویی های پلیسی به تهیه چک پول های تقلبی از استانی دیگر و خرید در شهرستان بافق اعتراف کرده و با تکمیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی شدند.

۲ نظر

  1. محمد می‌گه:

    بنزین را یک شبه کردید ۱۰۰۰ تومن . آیا این از خرید با چک تقلبی بدتر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دولت از گران کردن بنزین در یکسال حدود ۸۰۰۰ میلیارد تومان سود می برد
    به جای گران کردن بنزین ، جلوی دزدی های ۳۰۰۰ هزار میلیاردی، ۷۰۰۰ میلیاردی،۹۴۰۰۰ میلیاردی و … را بگیرید .

  2. سالار می‌گه:

    جناب بیگلری فکری به حال این دزدان گوسفند در بافق بکنید که غوغا کرده اخر ما نباید در شب یک گشت در این بافق ببینیم حال طوری شده که در روز روشن از دیوار بالا می روندوگوسفند می دز دند دیگر تا کی …….