سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱:۱۹ قبل از ظهر

تجلیل فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج بافق از مسئولین کارخانجات تعمیرات لکوموتیو

کد خبر: 58643
تعداد بازدیدکننده: 125
تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از مسئولین کارخانجات تعمیرات لکوموتیو به خاطر برگزاری صبحگاه مشترک و برنامه های انجام شده در سالروز آزاد سازی خرمشهر تقدیر و تشکر کرد.
در جلسه ای که در محل دفتر مدیریت کارخانجات تعمیرات لکوموتیو باحضور سرهنگ جمالی فرمانده ناحیه سپاه بسیج بافق،حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سپاه و مدیریت مجموعه کارخانجات و اعضاء شورا برگزار گردید.سرهنگ جمالی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از مدیریت و معاونین و فرمانده وبسیجیان کارخانجات ، به تشریح نقش بسیج و بسیجی در دفاع از کیان انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت تا زمانی که تفکر بسیجی در جامعه حاکم باشد دشمنان به هیچ وجه به اهداف شوم خود نمی رسند.وی اخلاص بسیجیان را شرط تحقق و پیشرفت و پیروزی دانست . سرهنگ جمالی ضمن تشریح آثار و برکات انقلاب اسلامی گفت : انقلاب اسلامی ایران به دین مقدس اسلام وحمایت ولایت فقیه استوار است .ایشان به نقش خطیر رهبری و ولایت فقیه در سالهای پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: وجود رهبری فرزانه در کشور باعث شده است اقتدار ایران در جهان روز به روز و بیش از پیش شود به طوری که در اغلب توطئه های دشمنان انقلاب و ایران اسلامی تنها یک خطاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای برای خنثی سازی توطئه ها و نقش بر آب شدن همه ی نقشه های دشمنان کفایت می کند .
سپس حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سخنانی به تشریح آثار سیاسی و معنوی انقلاب اسلامی و آثار آن در اقتدار و عزتمندی ایران اسلامی پرداخت و با اشاره به جنگهای اخیر در کشور های اسلامی گفت:آمریکا چندین سال است که تهدید می کند اما هنورز جرات اقدام عملی علیه ایران را پیدا نکرده است. .
در این مراسم سرهنگ جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از همکاری و مساعدت خالصانه مدیریت و معاون امور مالی و فرمانده پایگاه حضرت سیدالشهداء(ع) کارخانجات با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر نمودند..
در پایان این مراسم نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام دهستانی در مسجد کارخانجات برگزارشد.

IMG_4308

IMG_4327