یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۵:۴۳ قبل از ظهر

افتتاح ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی بافق

کد خبر: 59006
تعداد بازدیدکننده: 172
تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی بافق با حضور معاون هماهنگ کننده فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مدیران بومی و پرسنل نیروی انتظامی بافق افتتاح و به بهره برداری رسید.

امام جمعه بافق در این آیین با اشاره به احادیث و روایت، امنیت کشور و امنیت نیروهایی که در حفظ و حراست کشور تلاش میکنند خاطر نشان کرد: امنیت یه جایگاه ویژه ای در فرهنگ ما دارد و عزیزان نیروی انتظامی به عنوان وارثان امنیت نقش بسزایی در این حیطه دارند.

حجت الاسلام سلیمانی افزود : امروزه طرح تکریم ارباب رجوع مورد تاکید دولت و مسئولان نظام برای همشهریان است.

امام جمعه بافق با اشاره به شعار سال رهبر معظم انقلاب، امنیت را در سایه همدلی و همزبانی مردم با مسئولین به ویژه نیروی انتظامی خواند و افزود: گسستگی بین دولت و ملت آسیب های زیادی را متوجه جامعه می کند و اگر همدلی و همزبانی بین ملت و دولت باشد به صورت تساعدی نتیجه خواهد داشت.

فرماندار بافق با تاکید بر حفظ ارتباط پلیس با مردم گفت : نیروی انتظامی ضمن مراقبت های لازم و نظارت کافی بر عملکرد درون سازمانی باید ارتباط  با مردم به عنوان تنها پناهگاه مردم حفظ کند.

سید مهدی طلایی مقدم تاکید کرد: پلیس در حفظ امنیت و ثبات امنیت روحی و روانی مردم جایگاه مهمی دارد و همه مردم مددیون خدمات و زحمات شبانه روزی این نهاد هستیم.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد در این مراسم با اشاره به اهداف طرح مدیریت کیفیت ناجا (مکنا)، گفت: خوشایندسازی محیط، اصلی‌ترین مسئله در این طرح است، به‌گونه‌ای که هم مردم و هم کارکنان نیروی انتظامی از بودن در کلانتری‌ها احساس خوبی داشته باشند.

سرهنگ حسین فروزانی افزود : هدف انضباط اجتماعی و ترافیکی و کاهش تلافات انسانی و رعایت حقوق شهروندی از جمله اهداف این طرح می باشد .

وی گفت : برای بهره برداری از این ساختمان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از اعتبارات استانی و شهرستان هزینه شده است.

سرهنگ فروزانی یادآور شد: این ساختمان در مساحت ۶۶۰ مترمربع و دارای ۱۴ واحد از جمله اداری از جمله پلیس راهور ، پلیس امینت و اطلاعات ، مدیریت وطیفه عمومی و بهداری است.

IMG_9839 IMG_9847 IMG_9871 IMG_9876 IMG_9879 IMG_9881

۲ نظر

  1. شهروند می‌گه:

    آدرس ساختمان کجاست؟

  2. بومی می‌گه:

    سلام لطفا اگر ممکن است ادرس این مکان را مشخص نمایید باتشکر