شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱:۳۹ بعد از ظهر

حالا دیگر خودتان از منافع خودتان دفاع کنید!

کد خبر: 59143
تعداد بازدیدکننده: 109
تاریخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم شهرستانهای بافق، بهاباد، مهریز، خاتم و ابرکوه در گفتگویی با هفته نامه افق کویرگفت: چهارشنبه هفته گذشته همراه با شورای اسلامی شهر بافق جلسه ای با وزیر صنایع و معادن داشتیم. وزیر با حالت تندخویی و پرخاش در جمع اعضای شورا توهین به ابویی، مدیر عامل مجتمع صنعتی فولاد بافق کرد و به وی تهمت زد.

وی افزود: معلوم می شود آقایان تصمیم دارند به هر قیمتی شده اجازه ندهند در بافق صنعتی پا بگیرد و مردم بافق را لایق صنایع جوار معدنی نمی دانند. عاشق و کشته هم کیشان خودشان هستند تا منافع را به جیب آنها بریزند، متأسفانه در بافق هم بعضی از افراد تا حالا بیشتر با بالادستی ها همراهی کردند نه با مردم و با کارشکنی هایی که انجام گرفته مع الأسف منافع مردم بافق تا حالا به یغما رفته و از این به بعد هم بنا ندارند که حق مردم را بدهند. عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: شفاف اعلام می کنم که به این مردم ظلم می کنند و ظلم آنها هم تعمدی هست، برای اینکه منافع دیگران لطمه نخورد! ظاهراً دوست دارند مردم بافق کارگر مآب بربیایند و تنها خدمتشان در معدن انجام بگیرد با این وجود تحصیل کرده های بافق دیگر در بافق جایگاهی نخواهند داشت و دوست ندارند که مردم بافق خصوصاً نسل جوان برای آینده اش امید به زندگی داشته باشند.

زارع زاده تصریح کرد: مسئولان استاند یزد هم در این زمینه پیگیری داشتند، ولی تا الآن موفق نبوده اند. خوراک سنگ آهن را فقط برای اصفهان، دوستانشان، بازنشسته های وزارت صنعت و افرادی که هم خط و هم جریان با آنها هستند، می خواهند.

وی از مسئولین خواست تا در این زمینه دلسوزی نموده و محکم در این زمینه ایستادگی نمایند، همچنین خطاب به مردم گفت: حالا دیگر خودتان از منافع خودتان دفاع کنید!
افق کویر
اکرم عباسی

۲ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    بافقیهای عزیز اینقدر ساده نباشید این اصفهانیها و اردکانیها نمی گذارند کهبافق رونق بگیرد و در اینجا صنایع جوار معدنی بزنند چونکه دیگر نمی توانند سنگ آهن را مفت بار کنند و ببرند و به قیمت دهها برابر بفروشند . بهتر است مردم خودشان از حقشان دفاع کنندو برای این کار اول باید این کسانی که در بافق دارند به بافق خیانت می کنند برکنار کنند و بعد یک فرد مسلمان و با سواد و نترس … بیاریم سر کار تا همه چیز درست بشه بشرط حضورمردم در صحنه و پشتیبانی وگرنه معادن را میبرند و مارا سرگرم پلنگ و یوز و دیگر حیوانات می کنند که همش بهانه اسن و اصل کار سنگ معدن (طلاء سیاه) است.

  2. بافقی می‌گه:

    آقای دخیل عباس تو مگر چکاره ای که میگویی حالا دیگر مردم خودشان از حقشون دفاع کنند؟؟؟؟؟؟
    چرا یک روز با اعضای شورای شهر و امام جمعه و فرماندار نمیروید درب استانداری تحصن کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا اینقدر ….ی