دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶:۲۸ قبل از ظهر

هر فردی بخواهد صورتجلسه شهریور ۹۳ را تضعیف کند در حق مردم بافق اجحاف کرده است

کد خبر: 59200
تعداد بازدیدکننده: 179
تاریخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

DO3P2259

به گزارش خبرنگار «بافق فردا» شب گذشته جلسه پرسش و پاسخ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بافق در مسجد فاطمیه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر بافق ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از روحیه پرسشگری مردم گفت : شورای شهر و شهرستان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین اجرایی است. شورای چهارم همانند شوراهای گذشته و براساس آنچه در شعار تبلیغاتی خود بیان کرده است پیگیری مسائل و مشکلات شهر است. برای سرعت بخشی به طرح نیاز است که برنامه ریزی دقیقی در نظر گرفته شود.
محمد رنجبر اظهار داشت : شورای شهر و شهرستان نیاز به حمایت و در صحنه بودن مردم دارد. منتخبین باید رصد شوند و هر گاه یک عضو از شورا از مردم فاصله گرفت دیگر قدرتی هم نخواهد داشت.
وی پیگیری احداث صنایع جوار معدنی و ریلی را خواسته و حق مردم دانست و افزود : راه اندازی از این طرح ها باید در زمان بهره برداری معادن انجام می شد که متاسفانه به دلایلی به آن اهمیت داده نشده است. و نتیجه آن اعتراضات مردمی به گونه های مختلف بوده است که دراعتراضات سال۹۳منجر به تنظیم صورتجلسه ۶/۹ شدو یکی از مفاد آن تشکیل کارگروه مطالبات مردمی است.
رنجبر ادامه داد: هر فردی بخواهد صورتجلسه را تضعیف کند در حق مردم اجحاف کرده است. برخی مواقع در شبکه های مجازی سوالاتی مطرح می شود که منجر به شبهه در بین مردم می شود. شورا برای پاسخگویی به تمام سوالات اعلام آمادگی می کند در سال دولت و ملت “همدلی و همزبانی ” ضمن همدل و همزبان بودن با مسئولین باید پیگیر مطالبات مردم بود و در هر جامعه ای که اختلاف پیش آید علت آن همان نبودن همدلی و همزبانی است. تمامی افرادی که سوال مطرح می کنند و باعث شبهه می شوند دلسوز شهر نیستند و ممکن است از سوی فردی اجیر یا منافع شخصی برایشان تعریف شده باشد.

۱۱ نظر

 1. محمد رضا فتاحی قلعه ای می‌گه:

  احسنت بر شجاعت اعضاءمحترم شورا. همواره در دل مردم باشید تا … امروز مشخص گرددند.

 2. قانعی می‌گه:

  سلام بر شورای شهر خداوند یارو یاورتان باشد.

 3. تقی می‌گه:

  کدام عضو شورا بامردم است همه رای را گرفتند و دیگر پیدایشان نشد……

 4. حقیقی می‌گه:

  راستی آقای مهدی رنجبر اسنادش را بهمراه اورده بود…..

 5. شهین می‌گه:

  با باید باید کار پیش نمیره باید خیلی خاضعانه و با روابط عمومی بالا پیش مسئولین دولتی درخواست نمود نه با …..

 6. علی می‌گه:

  خدا لعنت کند اون کسی را که بلوار کشاورز را خارج از محدوده اعلام کرد……..

 7. رضا می‌گه:

  آقای امیرزاده که صبح روز انتخابات مظلوم نمایی کردین وافکار مردم برای رای آوردن جلب کردین دی نوزده را پس نگرفتی هیچی چغارت راهم دادی….

 8. خوش غیرت می‌گه:

  خواهشا کارهایی را که در زمان این شورا انجام شده نام ببرید….. نه کارهای انجام شده شورای قبل را……

 9. محمدرضا می‌گه:

  لااقل چند تا قایق برای میدان فاطمیه درخواست کنید که اگر بارون اومد مردم بتوانند ازین طرف میدون به اون طرف بروند با این خیابون در کردنشون….

 10. فتاحی می‌گه:

  شورا و شهردار درکل عملکردشان خوب بود

 11. علي می‌گه:

  مردم بحث خارج از محدوه بودن بلوار کشاورز بهانه است چون الان ۱۵۰۰بلوار اسفالت فقط ۴۰۰متر بلوار داخل محدوده است پس چطور اسفالت شده چرا دو کیلومتر بلوار میرغنی زاده بیرون از محدوده است و اسفالت شده