دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳:۱۶ بعد از ظهر

با امید به خدا و حمایت و اراده مردم شهرستان d19 به خاک وطن بازخواهد گشت

کد خبر: 59223
تعداد بازدیدکننده: 450
تاریخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

نائب رئیس شورای شهرستان در جلسه پرسش و پاسخ در جواب این سؤال که ذخیره آنومالی d19 چه میزان است؟ و بر چه اساسی آنومالی ها تقسیم بندی می شود؟ گفت:d19 از بارزترین آنومالی ها در منطقه عاریض بافق واقع شده و ذخیره حدود ۱۱۰میلیون تن دارد که تا این لحظه پیگیری ها و جلسات زیادی برگزارشد و با اطمینان خاطر بیان کنم با بررسی های انجام شده یقینا و قطعا متعلق به بافق است و براساس سوگندی که شورای اسلامی شهر و شهرستان یاد کرده این موضوع را با قاطعیت پیگیری خواهیم نمود .
مهدی رنجبر ادامه داد: مرز جغرافیایی شهرستان بافق و اردکان قبل از سال ۱۳۷۲ دقیقا مطابق با تمامی مؤلفه ها و شرایط قانون تقسیمات می باشد وخط مرز فعلی خطی به ظاهر قانونی و غیر واقع است که باید اصلاح شود.
وی افزود: بعضا بیان می شود نزدیک به زمان انتخابات است و مسوولان نمی توانند در تقسیمات کشوری ورود نماید اما طبق ماده ۱۹آیین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری، وزارت کشور مؤظف است پس از اجرای قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری نسبت به بررسی و تطبیق مفاد قانون با محدوده های تقسیمات کشوری اقدام و نقایص و نارسائیهای احتمالی باقی مانده را مرتفع نماید.
رنجبرافزود: فرماندار شهرستان در جریان این نقایص هست و باتوجه به همکاری نسبتا خوبی که وی در زمینه مرز جنوبی شهرستان بافق و مرز بافق و بهاباد داشت ان شاالله در این زمینه نیز همکاری خواهد نمود.
این فعال کارگری عضو شورای اسلامی شهر بافق خاطرنشان ساخت:دی نوزده با یکسری تخلفات شبهه انگیز که در سال ۱۳۷۲ انجام شده از بافق جدا گردید و اگر در این زمینه مسؤلی بخواهد کوتاهی کند صراحتا به مردم گفته می شود.
مهدی رنجبر با قاطعیت اعلام کرد:با امید به خدا و حمایت و اراده مردم شهرستان d19 به خاک وطن و این خطه بازخواهد گشت که این جمله وی با صلوات حضار مورد تشویق و تایید قرار گرفت .
نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق درباره وضعیت آنومالی های چاه گز نیز گفت: قسمت عمده منطقه چاه گز در شهرستان بافق واقع شده است که مرز جغرافیایی ۱۳۸۵ این موضوع را تایید می کند.

۱۵ نظر

 1. شمس الدینی می‌گه:

  امید است با پیگیری مداوم این موضوع محقق گردد.

 2. محمد رضا برزگری می‌گه:

  از تمامی اعضای شورا به خاطر شفافیت و رواست بودن با مردم سپاسگذاریم و پشتیبان شماها خواهیم بود.

 3. عباس می‌گه:

  سلام مهدی دوستت داریم

 4. منتظر می‌گه:

  خداقوت مطمئن باشید ما مردم تا آخرش پشتیبان شما هستیم

 5. حسن غصه خور می‌گه:

  انشاالله در حفظ حقوق مردم موفق باشید.

 6. محسن رنجبر می‌گه:

  خواهیم دید که چه کسانی الان خیانت خواهند کرد.

 7. ق می‌گه:

  d19
  این قطعه جدا شده از وطن
  به خاک وطن بازززززززززگشت.
  دی دی دی دی دیدید دی

 8. شمس الدینی می‌گه:

  چطوری میگن فرماندار که همکاری نمیکمه پس ((فرماندار شهرستان در جریان این نقایص هست و باتوجه به همکاری نسبتا خوبی که وی در زمینه مرز جنوبی شهرستان بافق و مرز بافق و بهاباد داشت ان شاالله در این زمینه نیز همکاری خواهد نمود.)) این چیه.

 9. فتاحی می‌گه:

  بابا با چه زبونی بگم این اقایون بایست به هم حزبیهای خودشون پایبند باشند.

 10. مطلع با انصاف می‌گه:

  دوستان باور کنید فرماندار به اندازه توان خود وقت می گذارد ولی اونماینده سیاسی دولت است و قطعا برای اینکه مورد غضب جدش در اون دنیا قرار نگیرد نه تنها در این زمینه بلکه در تمامی مسائل همکاری کرده و خواهد کرد.

 11. محمد فتوحی می‌گه:

  بعض اقایون منافع حزب خودشان را بر منافع شهر ترجیح می دهند.

 12. ناشناس می‌گه:

  با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود
  مردمی که من می بینم هیچی نمیخوان ،فقط خواب
  به قول کورش
  اسایش و راحتی امروز،بردگی و بندگی فردا است

 13. روح الله می‌گه:

  کی گفته فرماندار همکاری نمیکنه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  با مسولین استان و امام جمعه و مسولین اردکان کمال همکاری را داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ولی با مردم شهرستان بافق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. علیرضاپ می‌گه:

  منتظر وامیدوارمی نشینیم

 15. داود می‌گه:

  حالا که باید به فکر دور دوم انتخابات و ادامه اتحاد بافق وبهاباد باشیم شما دوباره دارید نظر های اختلافی و بحث برانگیز مطرح می کنید . کی قرار ه شعور وبصیرت بالا بره . بهابادی های عزیز از شعور سیاسی شما متشکریم .