یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹:۱۱ بعد از ظهر

فرماندار بافق :عملیات احداث پلهای بزرگ بزرگراه یزد-بافق طی دو هفته آینده آغاز می شود

کد خبر: 59311
تعداد بازدیدکننده: 112
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق در حاشیه دیدار با معاونین اداره کل راه وشهرسازی استان با اشاره به آخرین پیگیری های صورت گرفته در خصوص بزرگراه یزد – بافق اظهار داشت : با اتمام اکثر ابنیه فنی و پلهای کوچک ، پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی مسیر به ۸۰ درصد رسیده است که بخش زیادی از پروژه آماده روسازی و آسفالت می باشد.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن تاکید بر آغاز عملیات احداث پلهای بزرگ مسیر طی دو هفته آینده گفت : با پیگیری های صورت گرفته توسط مسئولان استان و شهرستان و اخذ مجوزهای لازم توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران سه پل بزرگ راه آهن ، رودخانه شور و زیر خاکی( پل اسدی) در هفته های آینده عملیات احداث شروع می شود و امیدواریم طی سه ماه آینده این سه پل توسط پیمانکاران مسیر به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه مهمترین عملیات مسیر روسازی و آسفالت می باشد خاطر نشان کرد : بعد از سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و بازدید از بزرگراه ، موضوع تامین قیر مطرح و قول مساعدت داده شد و ان شاء الله با جلسه ای که در دفتر معاون عمرانی استاندار یزد خواهیم داشت برای آسفالت مسیر بخشی از اعتبار لازم در سال جاری جذب تا عملیات آسفالت شروع شود.

طلایی مقدم با تاکید بر اینکه بزرگراه بافق – یزد به عنوان اساسی ترین زیر ساخت شهرستان نقش مهمی در توسعه بافق دارد یاد آور شد : تمام سعی و تلاش مسئولان استان بویژه استاندار و معاون عمرانی استاندار و مسئولان شهرستان این است که در سال ۹۴ بزرگراه به اتمام برسد و قطعا اینجور خواهد بود.

معاون ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان یزد گفت : برای اجرای عملیات روزسازی و آسفالت اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال نیاز می باشد که در قانون سال ۹۴ این مبلغ پیش بینی نشده است.

محسن صادقیان افزود : در جلسه امروز مقرر شد با هماهنگی فرماندار بافق نشستی در استان انجام شود تا راهکار و تدبیری برای اجرای عملیات روسازی این پروژه تبیین شود.

وی یادآور شد: در قانون بودجه سال ۹۴ برای بزرگراه یزد – بافق و کنارگذر زارچ – اشکذر مبلغ ۳۳ میلیارد ریال اعتبار دیده شده که برای تامین مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال بزرگراه یزد – بافق زمان زیادی لازم است .

صادقیان گفت:در خصوص راه های روستایی شهرستان بافق مقرر شد که اکثر جاده های روستایی شهرستان با همکاری و مشارکت شهرستان در سال ۹۴ روسازی و آسفالت شود.

وی با تاکید بر اینکه قیر مورد نیاز از سوی راه و شهرسازی استان و هزینه های اجرا از منابع استانی و شهرستان تامین می شود گفت: با این تفاهم بیش از ۶۰ کیلومتر از جاده های روستایی شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به اتمام خواهد رسید.

IMG_0142

۲ نظر

  1. سلام می‌گه:

    فقط حرف میزنند مثل قول ۱/۱۰/۹۳ که قرار بود تمام کنند و نکردند و قولهای دیگر…

  2. یک بافقی می‌گه:

    (ان شاء الله با جلسه ای که در دفتر معاون عمرانی استاندار یزد خواهیم داشت برای آسفالت مسیر بخشی از اعتبار لازم در سال جاری جذب تا عملیات آسفالت شروع شود)
    اقای فرماندار شما که پارسال فرموده بودید تا خردادامسال کل پروژه تکمیل خواهد شد چه شده که هنوز قراره برای اتمام بخشی از کار مسیر بودجه بگیرید. ماکه امیدی به تدبیر شما نداریممگرانکه خلافش را ثابت کنید

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق